Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Ładowarka USB-C GaN 100W do laptopa, kabel 2,5m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładowarka GaN USB-C PD Belkin 100W 5V
Szybko naładuje baterię w smartfonie, laptopie i każdym innym urządzeniu ładowanym przez gniazdo USB-C. Jest kompatybilna z urządzeniami marki Apple takimi jak MacBook, iPhone czy iPad, a także z ChromeBookami i PowerBookami. Teraz nie musisz już używać osobnej ładowarki do laptopa, tableta i smartfona – ładowarka USB-C 100W Belkin to wszystko, czego potrzebujesz, aby naładować baterie w tych urządzeniach!

Inteligentna ładowarka USB-C PD
Maksymalna moc ładowania ładowarki USB-C PD Belkin wynosi 100W – urządzenie inteligentnie dopasowuje moc ładowania do możliwości baterii w konkretnym urządzeniu. Jeżeli więc maksymalna moc ładowania Twojego laptopa wynosi 65W, to właśnie z taką mocą zasili jego baterię. Jeżeli Twojego iPhone można ładować z mocą maksymalną 30W to dokładnie z taką mocą zostanie naładowana bateria w tym telefonie!
Bezpieczne ładowanie
W konstrukcji ładowarki zastosowano szereg technologii chroniących ją przed przepięciami, zwarciami oraz przegrzaniem. Obudowa akcesorium została wykonana z niepalnego tworzywa. To naprawdę bezpieczna ładowarka do MacBooka, iPhone i każdego innego urządzenia zasilanego z USB-C.

Zmieści się do każdej torby
Ze względu na kompaktowe wymiary ładowarki zmieścisz ją do każdej torby czy plecaka. A kabel? Aby nie plątał się w kieszeniach zepnij go silikonowym paskiem dołączonym do tej ładowarki GaN!

Ładowarka GaN 100 W
GaN to skrót od azotku galu – surowca, którym zastępuje się krzem w ładowarkach nowej generacji. Dzięki zastosowaniu tego materiału półprzewodnikowego, ładowarki nowej generacji są mniejsze i mogą dużo szybciej ładować baterię w Twoim urządzeniu!
Przyjazna środowisku i solidnie wykonana
Marka Belkin dba o zamknięty obieg plastiku na świecie dlatego aż co najmniej 72 % tworzyw wykorzystanych przy produkcji ładowarki pochodzi z recyklingu. To solidnie wykonany, kompaktowy i niezawodny sprzęt, który doceni każda osoba ceniąca sobie ekologię i mobilność!
Najważniejsze cechy:
- Ładowarka USB-C PD 100W 5V,
- Kompatybilna z urządzeniami zasilanymi przez USB-C,
- 2,5 metrowy kabel,
- klips do spinania kabla w zestawie,
- zabezpieczenia przed przepięciem, przegrzaniem, przeładowaniem, przeciążeniem,
- wykonana z tworzyw pochodzących z recyklingu.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Ładowarka |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 5 A |
| Moc (W) | 100 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Dla urządzeń | Mac Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 9.9 cm |
| Szerokość | 6.1 cm |
| Głębokość | 2.5 cm |
| Waga | 0.299 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 4 szt |
| W zestawie | Przewód USB-C |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.