Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Ładowarka bezprzewodowa indukcyjna 10 W, zasilacz, biała
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szybkie i proste ładowanie bezprzewodowe
Szybkie ładowanie bezprzewodowe o mocy do 10 W zapewnia zawsze najszybsze możliwe ładowanie bezprzewodowe. Wystarczy położyć telefon na podkładce, aby szybko i łatwo zwiększyć moc.
Uniwersalna kompatybilność Qi
Zasilaj dowolny telefon kompatybilny z Qi za pomocą tej pojedynczej ładowarki. Podkładka BOOST↑CHARGE Wireless Charging Pad 10W została zaprojektowana tak, aby ładować smartfony Apple i Samsung z najszybszą możliwą prędkością, zapewniając jednocześnie 5 watów wszystkim innym urządzeniom obsługującym Qi.
Kompatybilność z etui do 3 mm
Ładowanie bez zdejmowania etui. Nasze bezprzewodowe podkładki ładujące BOOST↑CHARGE zostały zaprojektowane do współpracy z lekkimi plastikowymi obudowami o grubości do 3 mm.
Dioda LED wskazuje bezpieczne i pomyślne ładowanie
Obce przedmioty, takie jak klucze i monety, mogą zakłócać ładowanie, a nawet prowadzić do tego, że ładowarki bezprzewodowe emitują niepotrzebną moc, która może stopić lub uszkodzić Twoje rzeczy. Białe światło LED wskazuje, że telefon jest prawidłowo ustawiony i ładuje się, a pomarańczowe światło ostrzega o obecności obcego obiektu. Światło jest specjalnie zaprojektowane, aby nie zakłócać otaczającego środowiska.
W skrócie:
- Szybkie bezprzewodowe ładowanie urządzeń z obsługą Qi do 10 W
- Kompatybilność z większością lekkich etui
- Dioda LED wskazuje, kiedy telefon jest prawidłowo ustawiony w celu optymalnego ładowania
- 2-letnia gwarancja
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Ładowarka |
| Moc (W) | 10 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Dla urządzeń | Smartphone |
| Uchwyty / Standy / Pady | Na biurko |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 8.9 cm |
| Szerokość | 8.9 cm |
| Głębokość | 1.3 cm |
| Waga | 0.073 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Z recyklingu |
| W zestawie | Przewód microUSB |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.