Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Ładowarka kątowa 30W USB-C, PD, PPS, biała
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bezpieczna i kompaktowa
Ładowarka ścienna USB-C od Belkin została zaprojektowana z wykorzystaniem najnowszych technologii ładowania Power Delivery 3.0 oraz PPS, aby dostarczyć idealną ilość energii do urządzenia.

Moc w wersji mini
Jej smukła i elegancka konstrukcja wraz z łatwym dostępem do portów pozwala na wygodne podłączenie w dowolnym miejscu - nawet w ciasnych przestrzeniach. Niewielkie rozmiary sprawiają, że ładowarka jest gotowa do podróży, dzięki czemu doskonale sprawdza się w domu, biurze i w podróży.

Szybkość błyskawicy
Dzięki ładowarce Belkin o mocy 30W wraz z Power Delivery 3.0 naładujesz swoje urządzenie w mig. Przykładowo, bateria iPhone’a 13 ładuje się od 0%-50% w około 24 minuty. Technologia PPS pozwoli natomiast wykryć rodzaj podłączonego urządzenia, aby dostosować idealną ilość mocy. Korzystając z tego rozwiązania, nie tylko oszczędzisz czas, ale i zadbasz o środowisko.
Najważniejsze cechy:
- 1x port USB-C
- Power Delivery 3.0
- Technologia PPS
- Niewielki rozmiar
Dane techniczne
| Złącze 1 | Port USB-C |
| Moc (W) | 30 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Dla urządzeń | AirPods |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 5.9 cm |
| Szerokość | 4.3 cm |
| Głębokość | 2.5 cm |
| Waga | 0.07 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Z recyklingu |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.