Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Ładowarka magnetyczna, Qi2 15W, zasilacz, biała
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Belkin BoostCharge Pro ładowarka indukcyjna MagSafe, Qi2, biała + zasilacz 20W
Jest estetycznie wykonana i niezwykle funkcjonalna – szybko i bezpiecznie naładuje iPhone’a jako podstawka indukcyjna lub stand ładujący oraz posłuży jako stojak na smartfon. Ładowarka indukcyjna Belkin BoostCharge Pro jest zgodna z urządzeniami marki Apple, dlatego możesz jej użyć do ładowania iPhone, AirPods oraz innych telefonów i słuchawek ładowanych bezprzewodowo!
Ładowanie bezprzewodowe 15W – ta ładowarka indukcyjna obsługuje szybkie ładowanie z mocą do 15W.
Ładowarka 2w1 – może działać jako podstawka indukcyjna lub stand ładujący.
Mocny magnes – magnes tacki magnetycznej stabilnie utrzyma pozycję Twojego smartfona.
Qi2 – dzięki zgodności ze standardem Qi2.0 ładowarka jest kompatybilna z szeroką gamą urządzeń.
Estetyczne wykonanie – wygląd tej ładowarki bezpośrednio nawiązuje do designu urządzeń Apple.
Kompatybilność z Apple StandBy – bezprzewodowa ładowarka Belkin jest kompatybilna z trybem czuwania w Twoim iPhone.
MagSafe – ładowarka indukcyjna Belkin BoostCharge Pro jest zgodna z etui MagSafe.
Ładowarka 20W w zestawie – w zestawie z tą ładowarką indukcyjną otrzymasz zasilacz USB-C o mocy 20W.

Szybkie ładowanie indukcyjne iPhone'a
Ładowarka bezprzewodowa Belkin BoostCharge Pro naładuje każdy telefon zgodny z technologią indukcyjnego ładowania. Jej moc maksymalna to 15W co pozwala na naładowanie baterii w iPhone 15 w około 1,5 godziny. Moc ładowania jest zawsze automatycznie dostosowywana do możliwości baterii w ładowanym urządzeniu. Dzięki zgodności z Qi2 ta ładowarka bezprzewodowa optymalizuje zużycie energii i chroni żywotność baterii. Producent udziela na nią dwuletniej gwarancji oraz ubezpieczenia na kwotę 8000 zł dla urządzeń ładowanych z jej użyciem w okresie gwarancyjnym.

Tryb podstawki ładującej
Przed rozłożeniem ta bezprzewodowa ładowarka ma postać podstawki ładującej, na której wystarczy umieścić urządzenie, aby zacząć je ładować. Grubość podstawki wynosi zaledwie 2,2 cm – to estetycznie wykonana, kompaktowa ładowarka, która sprawdzi się i w domu i w biurze.

Ładujący stojak na smartfon
Ładowarka magnetyczna Belkin BoostCharge Pro 15W po rozłożeniu przeistacza się w ładujący stojak na smartfon. Ustaw więc swój telefon w pionie lub w poziomie na jej tacce magnetycznej i modyfikuj jego kąt nachylenia w zakresie od 0 do 70 stopni. Teraz możesz wygodnie prowadzić wideo rozmowy lub oglądać filmy podczas ładowania!
Sprawdzi się jako ładowarka podróżna
Magnes tej ładowarki utrzyma pozycję smartfona, nawet jeśli ustawisz ją na stoliku w metrze, pociągu czy innym środku lokomocji, a po złożeniu nie zajmie dużo miejsca w Twoim bagażu. Dlatego model ten sprawdzi się doskonale jako indukcyjna ładowarka podróżna i oczywiście jako prezent dla osoby, która uwielbia podróżować.

Zielony Belkin
Obudowa tej ładowarki (poza częściami z silikonu i kablem) jest wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu w przynajmniej 60%. Z kolei opakowanie, nie zawiera plastiku w ogóle. Wybierając ten produkt, wspierasz zrównoważony obieg surowców i przyczyniasz się do ochrony środowiska.

Bezpieczne Ładowanie
Marka Belkin istnieje od ponad czterech dekad i była wielokrotnie wyróżniana za wybitną jakość działania oferowanych akcesoriów elektronicznych. Producent udziela dwuletniej gwarancji na ładowarki BoostCharge Pro oraz obowiązującego w okresie gwarancyjnym ubezpieczenia, na wszystkie sprzęty ładowane z ich użyciem.

Najważniejsze cechy:
- ładowarka indukcyjna 15W,
- ładowanie: (PDO) 5V at 3A, 9V at 2.22A,
- tacka magnetyczna,
- rozkładana konstrukcja,
- zgodna z Apple StandBy,
- stojak na smartfon,
- podstawka ładująca,
- kolory: biały.
- wymiary:
- tryb standu ładującego: 86,5 x 65,6 x 130 (mm),
- tryb podstawki indukcyjnej: 86,5 x 65,6 x 22,7 (mm).
Zestaw zawiera:
- ładowarka indukcyjna Belkin BoostCharge Pro,
- kabel USB-C/USB-C 1,5m,
- zasilacz USB-C o mocy 20W.
Kompatybilność:
- iPhone 12/13/14/15,
- Samsung s22/s23/s24,
- smartfony ładowane indukcyjnie,
- słuchawki ładowane bezprzewodowo.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Ładowarka |
| Złącze 1 | Port USB-C |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 3 A |
| Moc (W) | 15 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Certyfikat | USB-IF |
| Dla urządzeń | AirPods |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 2.3 cm |
| Szerokość | 6.6 cm |
| Głębokość | 9.8 cm |
| Waga | 0.195 kg |
| wariant_kolor_ładowarki | WIA008VF Belkin |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Z recyklingu |
| W zestawie | Przewód USB-C |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.