Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Ładowarka samochodowa, USB-A, USB-C 42W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Szybkość, styl i podwójna moc – Belkin BoostCharge 42 W
Belkin BoostCharge 42 W to kompaktowa ładowarka samochodowa, która w pełni wykorzystuje potencjał podróży – nie tylko dowiezie Cię na miejsce, ale też naładuje Twój iPhone, iPada, a nawet Galaxy S24 w ekspresowym tempie. Dzięki portom USB-C (30 W z PPS) i USB-A (12 W), możesz ładować dwa urządzenia jednocześnie, bez kompromisów. Jej elegancki, czarny design świetnie wpisuje się w estetykę Apple i nie zaburza porządku w nowoczesnym wnętrzu auta.
Najważniejsze cechy
-
Port USB-C PD 3.1 – do 30 W z technologią PPS
-
Port USB-A – do 12 W
-
Szybkie ładowanie: iPhone 15 – 50% w 21 minut†, Galaxy S23 Ultra – 50% w 26 minut
-
Możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie
-
Bezpieczne, przetestowane rozwiązanie z certyfikacją
-
Ekologiczne materiały i opakowanie bez plastiku
-
2 lata gwarancji + ochrona podłączonego sprzętu do 2000 EUR

Ładowanie, które nadąża za Tobą
Nie masz czasu na czekanie? BoostCharge z mocą 30 W i wsparciem technologii PPS (Programmable Power Supply) ładuje zgodnie z potrzebami Twojego urządzenia. To nie tylko szybkie ładowanie, ale inteligentne ładowanie – dostosowujące napięcie i natężenie tak, by maksymalnie zadbać o baterię iPhone’a czy Samsunga. Od teraz nawet krótki przejazd może przełożyć się na konkretne procenty baterii.

Dwa urządzenia, zero frustracji
Dzięki dwóm portom – USB-C i USB-A – ładowarka nie zmusza Cię do trudnych wyborów: telefon czy słuchawki? Nawigacja czy smartwatch? Możesz podłączyć oba urządzenia jednocześnie i oba naładują się efektywnie. Idealna dla pary, kierowcy i pasażera lub po prostu dla osoby, która żyje cyfrowo i intensywnie.

Stylowa i ekologiczna (tak, można mieć wszystko)
Minimalistyczna, czarna obudowa doskonale pasuje do wnętrz nowoczesnych samochodów – szczególnie tych, gdzie Apple CarPlay nie jest luksusem, a standardem. Do tego obudowa wykonana z materiałów z recyklingu i opakowanie bez plastiku to ukłon w stronę środowiska. Bo technologia może być smart – także w kwestii planety.

W zestawie znajdziesz
W pudełku znajdziesz samą ładowarkę – gotową do działania od razu po podłączeniu. Bez zbędnych kabli, bez zamieszania. Jeśli potrzebujesz przewodu USB-C lub Lightning – dobierz go osobno, idealnie dopasowanego do Twojego stylu i urządzeń.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Ładowarka |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 3 A |
| Moc (W) | 42 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Dla urządzeń | Tablet |
| Ilość portów USB-A | 1 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 6.7 cm |
| Szerokość | 2.6 cm |
| Głębokość | 2.2 cm |
| Waga | 0.028 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Z recyklingu |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.