Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Ładowarka samochodowa 30W USB-C, PD, PPS, czarna + kabel Lightning
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szybkie, zoptymalizowane zasilanie.
Nasza ładowarka samochodowa jest zoptymalizowana pod kątem iPhone'a, zapewniając rozwiązanie dla różnych urządzeń w podróży.
W zestawie kabel USB-C do Lightning.
W zestawie znajduje się kabel USB-C o długości 1 m ze złączem Lightning, dzięki czemu można natychmiast rozpocząć ładowanie podczas podróży.

Szybkie ładowanie iPhone'a w czasie podróży
Kompaktowa i wydajna ładowarka samochodowa BoostCharge USB-C o mocy 30 W pozwala lepiej wykorzystać czas spędzony w drodze. Szybko naładuj iPhone'a od 0 do 50% w 23 minuty za pomocą dołączonego kabla USB-C ze złączem Lightning. Technologia PPS automatycznie dostosowuje moc w zależności od podłączonego urządzenia.

Przemyślana estetyka.
Nasze zaangażowanie w przełomowe wzornictwo obejmuje rozległy 18-miesięczny proces, obejmujący dokładne badania konsumenckie, rozwój i skrupulatne planowanie, zanim produkt osiągnie etap produkcji.

Najważniejsze cechy:
- 30W szybkiego ładowania w samochodzie
- Technologia PPS dynamicznie dostarcza optymalną moc dla każdego podłączonego urządzenia
- Ładowanie iPhone'a 14 Pro od 0 do 50% w 23 minuty
- Ładowanie Samsung S23 Ultra od 0-50% w 24 minuty
- Certyfikat USB-IF gwarantujący jakość i kompatybilność
- Kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami zasilanymi przez USB-C
- Kompaktowa konstrukcja zapewniająca bezproblemowe dopasowanie do deski rozdzielczej
- W zestawie kabel USB-C do Lightning o długości 1 m
- 2-letnia gwarancja na produkt
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Ładowarka |
| Złącze 1 | Port USB-C |
| Długość przewodu | 1 m |
| Moc (W) | 30 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Port ładujący USB | tak |
| Dla urządzeń | Tablet |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 2.2 cm |
| Szerokość | 2 cm |
| Głębokość | 5.4 cm |
| Waga | 0.017 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Z recyklingu |
| W zestawie | Przewód Lightning |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.