Wyszukiwarka
6 696,99 zł
5 444,71 zł
6 041,99 zł
4 912,19 zł
Producenci
Belkin Ładowarka sieciowa, podwójna, USB-C, GaN 65W + kabel USB-C 2m, biała
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szybkie ładowanie urządzeń iPhone i Samsung
Technologie USB-C PD 3.0 i PPS pomagają zapewnić mocne i wydajne ładowanie szerszej gamy urządzeń. Ładowanie iPhone'a 13 od 0 do 50% w 28 minut i Samsunga S21+ od 0 do 50% w 27 minut.

Podwójny potencjał ładowania
USB-C PD 3.0 z technologią ładowania PPS zapewnia wydajne i szybkie ładowanie nawet dwóch urządzeń:
- Dostęp do 65 W mocy do ładowania MacBooka Pro, laptopa USB-C lub innego urządzenia o wysokim zużyciu energii, gdy używany jest jeden port USB-C
- Gdy oba porty USB-C są używane, szybkie ładowanie 2 urządzeń z mocą do 45 W z górnego portu i do 20 W z dolnego portu.
Gotowa do podróży
Naładuj wszystkie swoje urządzenia w drodze. Nasza podwójna ładowarka ścienna USB-C GaN z PPS ma kompaktową i lekką konstrukcję, dzięki czemu idealnie nadaje się do podróży.

Kompaktowa, z odpowiednią ilością mocy GaN
Nasza najnowsza technologia oferuje bezpieczne, wydajne i ultrakompaktowe ładowanie o dużej mocy. Technologia programowalnego zasilania (PPS) zapewnia odpowiednią ilość mocy potrzebną do idealnego naładowania.

W skrócie
- Szybkie ładowanie dwóch kompatybilnych urządzeń jednocześnie dzięki dwóm portom USB-C
- USB-C PD 3.0 umożliwia ładowanie iPhone'a 14 Pro od 0-50% w 25 minut i Samsunga Galaxy S22 Ultra od 0-50% w 22 minuty
- Dostęp do 65 W przy korzystaniu z jednego portu USB-C lub 45 W + 20 W przy korzystaniu z obu portów
- Zoptymalizowany dla Apple, Samsung, Nintendo Switch i innych kompatybilnych urządzeń
- Zintegrowana technologia GaN zapewnia wydajne ładowanie o dużej mocy, które się nie przegrzewa
- Technologia PPS dynamicznie dostarcza optymalną moc do kompatybilnych urządzeń
- Kompaktowa konstrukcja idealna do domu, biura lub podróży
- 2-letnia gwarancja
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Ładowarka |
| Złącze 1 | Wtyczka elektryczna |
| Złącze 2 | Port USB-C |
| Długość przewodu | 2 m |
| Moc (W) | 65 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Port ładujący USB | tak |
| Dla urządzeń | Tablet |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 3.9 cm |
| Głębokość | 4.1 cm |
| Waga | 0.127 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Z recyklingu |
| W zestawie | Przewód USB-C |
| Ilość portów USB-C | 2 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.