Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Lightning to USB-A Cable 1M (2 PK) - White
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładowanie, synchronizacja i łączność
Ładuj urządzenia Apple, synchronizuj muzykę i zdjęcia z laptopem oraz przesyłaj dane z dowolnego portu USB-A za pomocą niezawodnych kabli ładujących z certyfikatem MFi, których możesz używać w domu, pracy i w podróży. Przetestowano go na ponad 8000 zgięć*, dzięki czemu nie musisz się martwić o jego uszkodzenie.

Różne długości i kolory
Dostępne w długościach 15 cm, 1 m, 2 m i 3 m kable Lightning do USB-A doskonale sprawdzą się wtedy, gdy potrzebujesz naładować urządzenie z gniazdka znajdującego się po drugiej stronie pokoju lub po prostu chcesz podłączyć urządzenie do banku energii w torbie lub kieszeni. Są one dostępne w kolorze czarnym i białym.

Najważniejsze cechy:
- Dostępne w długościach 15 cm, 1 m, 2 m i 3 m
- Certyfikat MFi
- Testowane, aby wytrzymać 8,000 + zgięć dla maksymalnej trwałości
- 2-letnia gwarancja
Pakiet zawiera:
- BOOST↑CHARGE Lightning to USB-A Cable - 2 sztuki w zestawie
*W oparciu o wewnętrzny test zginania pod kątem 60 stopni.
**Dostępność niektórych długości i kolorów może się różnić w zależności od kraju.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk Lightning |
| Złącze 2 | Wtyk USB-A |
| Długość przewodu | 1 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Certyfikat | MFi (Made For iPhone) |
| Dla urządzeń | AirPods |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 0.8 cm |
| Szerokość | 1.5 cm |
| Głębokość | 100.1 cm |
| Waga | 0.058 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Przewód płaski | nie |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.