Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Listwa zasilająca przeciwprzepięciowa 525J, 4 gniazda Schuko, USB-A, USB-C PD, 2m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Zapewnij ochronę swoim urządzeniom elektronicznym dzięki 525 dżulom ochrony przeciwprzepięciowej oraz portom USB-C i USB-A dla dodatkowej wygody. Zbudowany z myślą o bezpieczeństwie wskaźnik ochrony sygnalizuje, że urządzenia są bezpieczne. Oszczędzaj czas dzięki portowi USB-C PD, który ładuje urządzenia obecnej generacji do 70% szybciej niż tradycyjne ładowarki 5 W.

Najważniejsze informacje
- 525 dżuli ochrony przeciwprzepięciowej wydłuża żywotność elektroniki i urządzeń
- 4 gniazda AC z portami USB-C i USB-A umożliwiają łatwą rozbudowę
- USB-C PD pomaga ładować do 70% szybciej niż tradycyjne 5W
- Zaktualizowana, inteligentniejsza konstrukcja dodaje funkcje bezpieczeństwa, aby zminimalizować ryzyko związane z zasilaniem elektrycznym
- 2-metrowy przewód zasilający zapewnia elastyczność w umieszczaniu listwy przeciwprzepięciowej w dowolnym miejscu
- Otwory montażowe umożliwiają łatwy montaż na ścianie w celu zaoszczędzenia miejsca
- Kontrolki informują, że urządzenie jest chronione i kiedy należy je wymienić
Dane techniczne
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 2.4 A |
| Ilość gniazd wyjściowych | 4 szt |
| Złącze wejściowe | Schuko |
| Złącze wyjściowe | Schuko |
| Port ładujący USB | tak |
| Ilość portów USB-A | 1 szt |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 4.1 cm |
| Szerokość | 6.1 cm |
| Głębokość | 32.4 cm |
| Waga | 0.625 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.