Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Listwa zasilająca przeciwprzepięciowa 900J, 8 gniazd, 2x USB-A, 2m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Chroń swoje urządzenia elektroniczne i minimalizuj ryzyko związane z zasilaniem stacji roboczej dzięki listwie przeciwprzepięciowej z 8 gniazdami AC oraz dodatkowymi portami USB-C i USB-A. Skorzystaj z nowego rozwiązania Belkin, aby zasilać urządzenia elektroniczne i sprzęt domowy, mając zapewnioną ochronę przeciwprzepięciową 900 J i najnowsze funkcje bezpieczeństwa.
Listwa z ochroną przeciwprzepięciową i gniazdami USB umożliwia ładowanie z mocą 18 W przez port USB-C PD, a dostęp do popularnego portu USB-A PD zapewnia jeszcze większą elastyczność. 2-metrowy kabel daje więcej możliwości umieszczenia, a wbudowane uchwyty pozwalają oszczędzać miejsce, jeśli zdecydujesz się umieścić go na ścianie.
Najważniejsze informacje
- 4 gniazda AC: USB-C (Upstream/Downstream), USB-C (5 V 3,0 A), USB-A (5 V 3,0 A)
- Wymiary: Szer. 4,07 cala x wys. 1,63 cala x dł. 12,39 cala
- Kompatybilność: Kompatybilność z gniazdami AC oraz większością urządzeń kompatybilnych z AC, USB-C PD i USB-A
- 2-letnia ograniczona gwarancja, gwarancja na podłączony sprzęt do 65 000 EUR
- Produkt jest wykonany w co najmniej 72% z materiałów pochodzących z recyklingu i ma opakowanie całkowicie pozbawione plastiku
- Ochrona dzięki 9-punktowemu systemowi bezpieczeństwa Belkin
- Produkt został przetestowany pod kątem ochrony przed przepięciem po stronie zasilania, nadmierną temperaturą, przeciążeniem i zwarciem, wyposażony jest w gniazda zabezpieczone przed dziećmi / zaślepki chroniące dzieci oraz wskaźnik braku uziemienia, materiał został sprawdzony pod kątem odporności ogniowej
Dane techniczne
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 2.4 A |
| Ilość gniazd wyjściowych | 8 szt |
| Złącze wejściowe | FR |
| Złącze wyjściowe | FR |
| Port ładujący USB | tak |
| Ilość portów USB-A | 2 szt |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 48.5 cm |
| Szerokość | 21.1 cm |
| Głębokość | 6.1 cm |
| Waga | 1.021 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.