Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Listwa zasilająca przeciwprzepięciowa 900J, 8 gniazd, USB-A, USB-C PD, 2m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Chroń swoje urządzenia elektroniczne dzięki ochronie 900 dżuli oraz portom USB-C i USB-A dla dodatkowej wygody. Listwa aaprojektowana z myślą o bezpiecznej pracy - lampki kontrolne pokazują, czy urządzenia są chronione. To dodatkowa oszczędność czasu dzięki technologii USB-C PD, która ładuje współczesne urządzenia do 70% szybciej niż tradycyjna ładowarka 5 W.
Najważniejsze cechy
- Ochrona do 900 dżuli w celu wydłużenia żywotności urządzeń elektronicznych
- 8 gniazd AC z portami USB-C i USB-A dla dodatkowej przestrzeni
- Technologia USB-C PD umożliwiająca ładowanie urządzeń do 70% szybciej niż tradycyjna ładowarka 5W
- Inteligentny, nowoczesny design z funkcjami bezpieczeństwa minimalizującymi zagrożenia elektryczne
- Przewód zasilający o długości 2 m umożliwiający umieszczenie listwy przeciwprzepięciowej w dowolnym miejscu
- Otwory montażowe oszczędzające miejsce
- Kontrolki wskazujące, czy urządzenie jest chronione lub wymaga wymiany
Dane techniczne
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 2.4 A |
| Ilość gniazd wyjściowych | 8 szt |
| Złącze wejściowe | FR |
| Złącze wyjściowe | FR |
| Port ładujący USB | tak |
| Ilość portów USB-A | 1 szt |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 4.1 cm |
| Szerokość | 9.7 cm |
| Głębokość | 30.6 cm |
| Waga | 0.748 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.