Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin MIXIT UP Micro-USB to USB ChargeSync 2M WHT
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Wtyk microUSB |
| Długość przewodu | 2 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Pozłacane końcówki | nie |
| Dla urządzeń | Tablet |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 0.7 cm |
| Szerokość | 1.4 cm |
| Głębokość | 205.2 cm |
| Waga | 0.041 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 4 szt |
| Przewód płaski | nie |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.