Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Powerbank 10 000 mAh, 2x USB-A, USB-C 15W, niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Jednoczesne ładowanie 3 urządzeń
Dwa porty USB-A i jeden port USB-C pozwalają naładować wszystkie Twoje urządzenia, zapewniając do 15W mocy dla Twojego smartfona i dwóch innych akcesoriów. Ładowanie z mocą do 15W przy użyciu wszystkich 3 portów zapewnia dodatkowe 40* godzin pracy na baterii Twojego smartfona. Oglądaj filmy, prowadź wideorozmowy i korzystaj z aplikacji nawigacyjnych przez całą drogę do celu. Dioda LED informuje o konieczności naładowania banku energii, a dołączony kabel USB-A do USB-C umożliwia rozpoczęcie ładowania zaraz po wyjęciu z pudełka.

Nawet do 40* godzin pracy na baterii
Bateria o pojemności 10 000 mAh umożliwia dwukrotne naładowanie iPhone'a 12 i zapewnia działanie urządzeń, gdy gniazdko jest poza zasięgiem.

Wszechstronne zasilanie dla 3 urządzeń jednocześnie
Ładowanie smartfonów i innych urządzeń z mocą do 15 W z 2 portów USB-A i 1 portu USB-C.
Dołączony kabel do ładowania
W zestawie znajduje się kabel USB-A do USB-C, dzięki któremu można rozpocząć ładowanie zaraz po wyjęciu z pudełka, a w razie potrzeby można go także użyć do naładowania banku energii.
Wskaźnik LED
Dioda LED informuje o stanie zasilania banku energii, dzięki czemu zawsze wiadomo, kiedy należy go naładować.
Najważniejsze cechy
- Pojemność 10 000 mAh zapewnia 40* dodatkowych godzin pracy na baterii Twojego smartfona
- Jednoczesne ładowanie do 3 urządzeń z mocą do 15 W
- 2 porty USB-A, 1 port USB-C
- Kabel USB-A do USB-C w zestawie
- Dioda LED informuje o konieczności naładowania przenośnej ładowarki
- 2-letnia gwarancja i gwarancja CEW o wartości 2500 USD
Opakowanie zawiera:
- BOOST↑CHARGE Power Bank 10K
- Kabel USB-A do USB-C
Dane techniczne
- 2,69 cala / 68,33 mm
- 5,19 cala / 131,83 mm
- 0.62in / 15.75mm
- Waga: 0,49lbs / 222g

Dane techniczne
| Złącze 1 | Port USB-A |
| Złącze 2 | Port USB-C (zasilanie) |
| Moc (W) | 15 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Ilość gniazd wyjściowych | 2 szt |
| Port ładujący USB | tak |
| Dla urządzeń | Tablet |
| Ilość portów USB-A | 2 szt |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Kolor | Niebieski |
| Wysokość | 13.2 cm |
| Szerokość | 6.8 cm |
| Głębokość | 1.6 cm |
| Waga | 0.222 kg |
| wariant_kolor_powerbanki | Belkin BPB0 |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 8 szt |
| Materiał zewnętrzny | Z recyklingu |
| W zestawie | Przewód USB-C |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.