Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Powerbank 10 000 mAh, 2x USB-A, USB-C 15W, szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Belkin Powerbank USB-C, USB-A, 10000 mAh, przenośna ładowarka do telefonu - 15W, szary
Oto solidny, trwały i niezawodny powerbank, dzięki któremu naładujesz do trzech urządzeń jednocześnie. Powerbank Belkin BoostCharge wyróżnia się estetycznym designem i został wyposażony w aż trzy gniazda szybkiego ładowania!
Trzy gniazda ładowania – powerbank 10 000 mAh Belkin został wyposażony w dwa gniazda ładowania USB-A 12W i jedno gniazdo USB-C 15W.
Szybkie ładowanie powerbanka – ten powerbank naładujesz z gniazda USB-C z mocą 15W.
Duża pojemność – Belkin BPB011BTGY to powerbank o pojemności 10 000 mAh, co starcza na dwu lub trzykrotne naładowanie każdego nowego smartfona.
Estetyczny design – powerbank BoostCharge wyróżnia się solidnym wykonaniem i estetycznym, smukłym designem.
Ekologiczny - Wykonany z recyklingowanego plastiku, zapakowany w 100% bez plastiku i certyfikowany pod kątem bezpieczeństwa.
Dodatkowa warstwa ochrony - gwarancja na podłączone urządzenia do 8000 zł.


Ładuj do trzech urządzeń jednocześnie
Powerbank Belkin BoostCharge został wyposażony w trzy gniazda szybkiego ładowania (dwa gniazda USB-A i jedno gniazdo USB-C). Moc maksymalna gniazd USB-A wynosi 12W. Całkowita moc powerbanka wynosi 15W i jest współdzielona na wszystkie jednocześnie podłączone akcesoria. Gniazdo USB-C o mocy maksymalnej 15W służy zarówno do ładowania urządzeń, jak i samego powerbanka.


Szybkie ładowanie
Powerbank Belkin BPB011BTGY w 32 minuty naładuje baterię Twojego iPhone 15 Pro od 0 do 50%, a pełne naładowanie baterii w Samsungu s24 Ultra zajmie mu około godzinę. Jeżeli do jego gniazda USB-C podłączysz ładowarkę o mocy 15W, to powerbank naładujesz do pełna w nieco ponad 3 godziny.

Pojemność 10 000 mAh
Pojemność 10 000 mAh starcza na dwu lub nawet trzykrotne naładowanie każdego nowego modelu smartfona. Taka moc starcza na dodatkowe 40 godzin oglądania filmów czy grania w gry na telefonie. To koniec z problemem rozładowującej się baterii w smartfonie!

Idealny na prezent dla podróżnika
Powerbank Belkin BoostCharge może ładować trzy urządzenia jednocześnie, dlatego dzięki temu akcesorium zaoszczędzisz miejsce w bagażu na trzy osobne ładowarki. Model wyróżnia się smukłym designem i nie zajmuje dużo miejsca w torbie czy plecaku. Ponadto, dzięki temu akcesorium możesz ładować baterie kiedy chcesz, a nie tylko wtedy, kiedy akurat masz dostęp do gniazdka.


Najważniejsze cechy:
- pojemność 10 000 mAh,
- ładowanie do trzech urządzeń,
- dwa gniazda USB-A 12W,
- jedno gniazdo USB-C 15W,
- ładowanie powerbanka z mocą do 15W,
- gwarancja na podłączone urządzenia do 8000 zł
Zestaw zawiera:
- powerbank BoostCharge 10K,
- kabel USB-A na USB-C o długości 15 cm.
Kompatybilność:
- urządzenia ładowane z gniazda USB.

Dane techniczne
| Moc (W) | 15 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Ilość gniazd wyjściowych | 3 szt |
| Dla urządzeń | Smartphone |
| Ilość portów USB-A | 2 szt |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 13.2 cm |
| Szerokość | 6.8 cm |
| Głębokość | 1.4 cm |
| Waga | 0.209 kg |
| wariant_kolor_powerbanki | Belkin BPB0 |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 8 szt |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo |
| W zestawie | Przewód USB-C |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.