Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Powerbank 20 000 mAh, 2x USB-A, USB-C 15W, niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Razem można więcej
Z powerbankiem BOOST CHARGE 20K od firmy Belkin naładujesz jednocześnie do trzech urządzeń, zapewniając do 15W mocy dla Twojego smartfona wraz z dwoma innymi akcesoriami.

Moc jest w nim silna
Dwa porty USB-A i jeden port USB-C to zestaw, który współdziałając razem, zapewni ponad 75 dodatkowych godzin pracy Twoich urządzeń, w tym smartfonów oraz iPhone’ów. Wszystko dzięki 20000mAH pojemności baterii w jednym, zgrabnym power banku od Belkina.
Modny niebieski
Power Bank 20K prezentuje się unikalnie ze względu na niebieski kolor, a jednocześnie pasuje wizualnie do większości nowoczesnych urządzeń. Jest kompatybilny między innymi z najnowszymi smartfonami serii Galaxy S22.
Wbudowany wskaźnik LED poinformuje o stanie zasilania baterii, kiedy niezbędne będzie ponowne naładowanie. W zestawie znajduje się także przewód USB-A do USB-C o długości 15 cm, co w zupełności wystarczy, by wygodnie podłączyć urządzenie.

Gwarancja producenta
Belkin zapewnia 2-letnią gwarancję bezpieczeństwa podłączonego sprzętu o wartości do $2500. Jeśli Twój sprzęt zostanie uszkodzony z winy tego produktu podczas prawidłowego podłączenia i użytkowania, Belkin naprawi lub wymieni urządzenie na nowe.
Najważniejsze cechy:
- 2x port USB-A
- 1x port USB-C
- Pojemność baterii: 20000mAH
- Jednoczesne ładowanie do trzech urządzeń z mocą do 15W
- 2-letnia gwarancja i gwarancja CEW o wartości 2500 USD
Dane techniczne
| Złącze 1 | Port USB-A |
| Złącze 2 | Port USB-C (zasilanie) |
| Moc (W) | 15 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Ilość gniazd wyjściowych | 2 szt |
| Port ładujący USB | tak |
| Dla urządzeń | Tablet |
| Ilość portów USB-A | 2 szt |
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Kolor | Niebieski |
| Wysokość | 15.2 cm |
| Szerokość | 7.6 cm |
| Głębokość | 2.2 cm |
| Waga | 0.44 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 8 szt |
| Materiał zewnętrzny | Z recyklingu |
| W zestawie | Przewód USB-C |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.