Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Powerbank 20 000 mAh, 2x USB-A, USB-C 15W, różowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Zasilanie w podróży
Podłącz się do urządzenia z naszym podróżnym Power Bankiem 20K. Zapewnia on zasilanie przez port USB-C i dwa porty USB-A, umożliwiając ładowanie do trzech urządzeń jednocześnie. 20 000 mAH mocy zapewnia ponad 78 dodatkowych godzin pracy na baterii dla urządzeń, dzięki czemu możesz pozostać w kontakcie dłużej, bez względu na to, gdzie jesteś. Dostępny w 3 stylowych kolorach, ten kompaktowy power bank jest również wyposażony w kabel USB-A do USB-C do natychmiastowego użycia po wyjęciu z pudełka.
Do 78 godzin zasilania*
Nie przestawaj się łączyć, przesyłać strumieniowo i grać. Nasz Power Bank zapewnia dodatkowe 78 godzin wydłużonej żywotności baterii dla iPhone'a lub urządzenia Galaxy*
*Maksymalna dodatkowa liczba godzin odtwarzania wideo obliczona przez porównanie pojemności ogniwa tego banku energii z maksymalną liczbą godzin odtwarzania wideo, jaką można uzyskać na telefonie iPhone 13 w normalnych warunkach. Rzeczywiste wyniki będą się różnić w zależności od różnych czynników dla poszczególnych użytkowników.
Zasilanie 3 urządzeń
Dzięki portowi USB-C i dwóm portom USB-A możesz jednocześnie zasilać nawet trzy urządzenia.
Kabel w zestawie
Natychmiastowe rozpoczęcie ładowania. Nasz Power Bank jest dostarczany z kablem USB-A do USB-C, dzięki czemu można rozpocząć ładowanie zaraz po wyjęciu z pudełka.
Wskaźnik LED
Wskaźniki LED baterii informują o konieczności naładowania lub gotowości do pracy.

Dane techniczne
| Złącze 1 | Port USB-A |
| Złącze 2 | Port USB-C (zasilanie) |
| Moc (W) | 15 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Ilość gniazd wyjściowych | 2 szt |
| Port ładujący USB | tak |
| Dla urządzeń | Tablet |
| Ilość portów USB-A | 2 szt |
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Kolor | Rose Gold |
| Wysokość | 15.3 cm |
| Szerokość | 7.6 cm |
| Głębokość | 2.2 cm |
| Waga | 0.44 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 8 szt |
| Materiał zewnętrzny | Z recyklingu |
| W zestawie | Przewód USB-C |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.