Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Powerbank 20 000 mAh, 2x USB-A, USB-C 15W, szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
BoostCharge Pro Powerbank 20K
Ładuj trzy urządzenia jednocześnie. Dwa porty USB i jeden port USB-C® umożliwiają ładowanie wszystkich Twoich urządzeń, zapewniając do 78† dodatkowych godzin pracy baterii smartfona i innych urządzeń inteligentnych. Oglądaj filmy i seriale, wykonuj długie rozmowy FaceTime i korzystaj bez przerw z aplikacji nawigacyjnych w drodze do celu. Dołączony kabel USB-A na USB-C pozwala od razu rozpocząć ładowanie urządzeń oraz naładować powerbank, kiedy się rozładuje. 2-letnia gwarancja oraz ubezpieczenie podłączonego sprzętu zapewniają spokój ducha.
W skrócie
- Ładowanie do trzech urządzeń jednocześnie za pomocą dwóch portów USB-A 12 W i jednego portu USB-C 15 W
- Całkowita łączna moc 15 W jest współdzielona przez wszystkie porty podczas ich równoczesnego używania
- Pojemność 20 000 mAh zapewnia do 78 godzin dodatkowego odtwarzania filmów na smartfonie
- Ładowanie iPhone’a 15 Pro od 0 do 50% w ciągu 35 minut lub Galaxy S23+ od 0 do 50% w ciągu 45 minut‡
- Dostarczony w zestawie kabel USB-A na USB-C pozwala od razu zacząć ładowanie
- Wskaźnik LED pokazuje poziom naładowania powerbanku i sygnalizuje konieczność naładowania go
- 2-letnia gwarancja oraz ubezpieczenie podłączonego sprzętu zapewniają spokój ducha.
Dane techniczne
| Moc (W) | 15 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Ilość gniazd wyjściowych | 3 szt |
| Dla urządzeń | Smartphone |
| Ilość portów USB-A | 2 szt |
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Wysokość | 15.8 cm |
| Szerokość | 7.9 cm |
| Głębokość | 2.2 cm |
| Waga | 0.44 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 8 szt |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo |
| W zestawie | Przewód USB-C |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.