Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Powerbank 5000 mAh, 7,5 W, magnetyczny, bezprzewodowy z podstawką, czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Efektywne ładowanie
Wykorzystując najnowszą technologię MagSafe, nasz kompaktowy bank energii ma potencjał ładowania 5 000 mAH - to wystarczająca ilość dodatkowej baterii, aby odtwarzać wideo przez nawet 19 godzin w przypadku np. iPhone'a 13 Pro.

Ładowanie pasywne
Pozostań w kontakcie bez przestojów. Podłączaj się i ładuj w tym samym czasie, gdy surfujesz po Internecie, oglądasz filmy lub odbierasz połączenia. Obsługuje pasywne ładowanie bezprzewodowe po podłączeniu do źródła zasilania, dzięki czemu możesz pozostać w kontakcie, gdy zasilasz swój bank energii. Jego port USB-C zapewnia do 10 W mocy ładowania dla wielu kompatybilnych urządzeń.

Bezpieczne mocowanie
Silne połączenie magnetyczne utrzyma iPhone’a bezpiecznie na miejscu. Smukły i kompaktowy, jest idealnym stojakiem do ładowania, pozwalając zaoszczędzić miejsce na biurku lub mieszcząc się w torebce, dzięki czemu z łatwością zabierzesz go ze sobą w podróż. Innowacyjna wyskakująca podstawka pozwala na kontynuowanie transmisji lub przewijania podczas ładowania telefonu.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | PowerBank |
| Złącze 1 | Port USB-C |
| Długość przewodu | 1 m |
| Moc (W) | 10 W |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Dla urządzeń | iPhone |
| Współpraca z systemami | iOS |
| Przeznaczenie | Mobilne / podróżne |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 9.4 cm |
| Szerokość | 6.4 cm |
| Głębokość | 1.7 cm |
| Waga | 0.17 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 8 szt |
| W zestawie | Przewód USB-C |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.