Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Przejściówka DisplayPort na HDMI 4K@60 Hz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podłącz do wyświetlacza 4K
Podłącz się do monitora, projektora lub telewizora HD z obsługą HDMI za pomocą naszego adaptera DisplayPort do HDMI. Obsługuje on rozdzielczości do 4K przy 60 Hz, a także wyświetlacze High Dynamic Range (HDR), dzięki czemu kolory są bardziej żywe, a wrażenia z oglądania wciągające. Nasz adapter plug-and-play jest zgodny z HDCP 2.2, umożliwiając dostęp do chronionych treści w 4K. Współpracuje z laptopami, stacjami dokującymi i innymi urządzeniami z wyjściem wideo DisplayPort.

Obsługuje 4K @ 60Hz
Nasz adapter HDMI typu plug-and-play jest kompatybilny z wyświetlaczami HD do 4K @ 60Hz bez konieczności stosowania dodatkowego zasilania.
Zgodność z HDCP 2.2
Urządzenie jest zgodne z HDCP 2.2, umożliwiając dostęp do chronionych treści po sparowaniu z innymi urządzeniami zgodnymi z HDCP 2.2.
Uzyskaj najwyższe rozdzielczości
Adapter jest kompatybilny z HDR i HDR10, zapewniając wciągające wrażenia i żywe kolory.
Najważniejsze cechy:
- Podłącz laptop, stację dokującą lub inne urządzenie z wyjściem DisplayPort do monitora, telewizora HD lub innego wyświetlacza z obsługą HDMI
- Obsługa obrazu i dźwięku o wysokiej rozdzielczości, do 4K przy 60Hz
- Współpraca z monitorami zgodnymi z High Dynamic Range (HDR) i HDR10
- Możliwość podłączenia do telewizora HD, projektora lub monitora bez dodatkowego źródła zasilania
- Zgodność z HDCP 2.2
- Kompaktowa konstrukcja idealna do większości środowisk
- Długość: 22.05cm
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Wtyk DP |
| Złącze 2 | Port HDMI |
| Długość przewodu | 0.22 m |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Dla urządzeń | Laptop |
| Ilość portów HDMI | 1 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 21.9 cm |
| Szerokość | 2.2 cm |
| Głębokość | 1.1 cm |
| Waga | 0.034 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 50 szt |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.