Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Belkin Przejściówka USB-C na VGA z funkcją ładowania 60W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilanie i wideo przez jeden port
Adapter USB-C® do VGA + Charge łączy się z laptopem lub tabletem przez port USB-C, dając zarówno port VGA do wyświetlania wideo, jak i port USB-C do zasilania. Jego konstrukcja plug-and-play działa uniwersalnie z laptopami Mac i Windows oraz innymi urządzeniami USB-C.

Ładuj podczas pracy
Ładuj swoje urządzenie, jednocześnie korzystając z wyświetlacza wideo, a wszystko to z jednego portu USB-C. Dzięki przelotowemu portowi USB-C Power Delivery o mocy do 60 W, Twoje urządzenie będzie ładowane podczas wyświetlania treści.

Zachowaj wysoką jakość wideo
To urządzenie obsługuje wyświetlanie w wysokiej rozdzielczości na kompatybilnych urządzeniach, w rozdzielczości do 1920x1200 (1080p) przy 60Hz.

Kompatybilność
- iPad mini 6. gen.
- Mac mini M1 (2020)
- MacBook Air 13" M1 (2020)
- MacBook Pro 13" M1 (2020)
Wymiary

1. Szerokość: 59mm
2. Wysokość: 14mm
3. Długość bez kabla: 40mm
4. Długość kabla: 130mm
Najważniejsze cechy:
- Adapter USB-C do VGA z funkcją Power Delivery o mocy do 60 W
- Obsługa rozdzielczości wideo w jakości HD do 1920x1200 (1080p) przy 60Hz
- 2-letnia gwarancja
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Port VGA |
| Długość przewodu | 0.13 m |
| Moc (W) | 60 W |
| Zastosowanie | Video |
| Port ładujący USB | tak |
| Maksymalna rozdzielczość | Full HD |
| Dla urządzeń | Mac Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1.4 cm |
| Szerokość | 5.8 cm |
| Głębokość | 17.2 cm |
| Waga | 0.029 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo |
| W zestawie | Instrukcja obsługi |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.