Wyszukiwarka
6 696,99 zł
5 444,71 zł
6 041,99 zł
4 912,19 zł
Producenci
Belkin Przewód mini DisplayPort na HDMI C4K, 1,8 m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podłączanie urządzeń z portem mini displayport do telewizorów i monitorów HDTV
Łatwe podłączanie urządzeń obsługujących Mini DisplayPort do telewizorów HDTV i monitorów HDMI za pomocą tego kabla Mini DisplayPort do HDTV. Ten kabel męsko-męski umożliwia natychmiastowe przesyłanie wysokiej jakości obrazu i dźwięku z tabletów, notebooków i komputerów z wyjściem Mini DisplayPort do telewizora lub monitora komputerowego z obsługą HDMI.
Uwaga: Ten kabel podłącza się do portu Mini DisplayPort/Thunderbolt™ znajdującego się w MacBookach i wielu Ultrabookach i tabletach. Sprawdź swoje urządzenie, aby potwierdzić kompatybilność.
Maksymalna wydajność w wysokiej rozdzielczości
Kable Mini DisplayPort oferują idealny standard cyfrowego interfejsu wyświetlacza dla maksymalnej wydajności w wysokiej rozdzielczości. Ten kabel Mini DisplayPort do HDTV pozwala cieszyć się wideo 4K (3840 x 2160) przy częstotliwości odświeżania 30 Hz, co stanowi ponad czterokrotnie większą liczbę pikseli niż 1080p. Podobnie jak tradycyjne kable HDMI, ten kabel Mini DisplayPort do HDTV obsługuje również dźwięk o wysokiej rozdzielczości, zapewniając kompleksowe rozwiązanie A/V.
Wytrzymała konstrukcja odporna na zużycie
Formowana konstrukcja kabla zmniejsza naprężenia na kablu, aby zapobiec jego zużyciu. Jego długość jest idealna do podłączania trudno dostępnych wejść HDMI w telewizorze HD.
Prostota plug-and-play
Bezproblemowa obsługa plug-and-play sprawia, że adapter ten jest idealny do szybkiego udostępniania multimediów w dowolnym otoczeniu. Za pomocą tego adaptera można oglądać filmy z laptopa na telewizorze HD w salonie, udostępniać zdjęcia wszystkim na dużym ekranie lub prowadzić prezentacje w biurze.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk mini DP |
| Złącze 2 | Wtyk HDMI |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Pozłacane końcówki | nie |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Dla urządzeń | MacBook Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1.1 cm |
| Szerokość | 2.1 cm |
| Głębokość | 181.8 cm |
| Waga | 0.092 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 4 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.