Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Przewód video VGA FullHD, 1.8 m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Belkin Kabel VGA d sub 15 pin - Złącze VGA 1,8m - Kabel do monitora, rzutnika
Oto kabel, dzięki któremu wyciśniesz maksimum możliwości ze swojego monitora, projektora i każdego innego urządzenia ze złączem VGA. Ciesz się stabilnym połączeniem z kartą graficzną i ostrym jak brzytwa obrazem bez jakichkolwiek zakłóceń – dzięki zastosowaniu podwójnego ekranowania i pozłacanych końcówek kabel F2N028BT1.8M wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów wybitną jakością działania!

Pozłacane końcówki – Belkin F2N028BT1.8M to kabel VGA z pozłacanymi końcówkami, co przekłada się na najwyższą jakość przesyłanego obrazu.
Podwójne ekranowanie – dzięki zastosowaniu podwójnego ekranowania obraz przesyłany przez kabel jest pozbawiony jakichkolwiek zakłóceń.
Szeroka kompatybilność – ten kabel d-sub VGA podłączysz do każdego urządzenia z portem VGA.
Najwyższa jakość wykonania – kabel monitorowy VGA Belkin został wyprodukowany z wysokiej klasy materiałów.
Dwukierunkowa transmisja – kabel może zostać wykorzystany do przesyłania obrazu np. z komputera na projektor
Najwyższa jakość obrazu
Zapomnij o falującym obrazie, odbarwieniach i innych zakłóceniach, jakie występują jeżeli podłączymy monitor do komputera słabej jakości kablem. Kabel zapewnia doskonałą transmisję sygnału z żyłami miedzianymi o grubości 28 AWG. Kolejne zabezpieczenie to podwójne ekranowanie w postaci folii ekranującej i plecionki zabezpieczającej kabel na całej długości, chroni sygnał przed zewnętrznymi zakłóceniami radiowymi (RMI) i elektromagnetycznymi (RFI) pomaga spełnić wymagania FCC. Dzięki zastosowaniu pozłacanych końcówek moc sygnału z kabla jest ponadprzeciętnie wysoka

Do monitora i projektora
Aby zacząć przesyłać obraz z komputera na ekran zewnętrzny wystarczy, że jedną końcówkę kabla podepniesz do gniazda VGA w komputerze, a drugą do monitora CRT, LCD oraz LED, telewizora z gniazdem VGA lub rzutnika. Kabel jest kompatybilny z każdym urządzeniem wyposażonym w 15-pinowe gniazdo VGA i służy do przesyłania obrazu.
Oglądaj wydarzenia sportowe na dużym ekranie
Za pośrednictwem 15-pinowego złącza VGA można przesyłać obraz w maksymalnej rozdzielczości 2048 x 1536 (QXGA) i odświeżany z częstotliwością 85 Hz. Teraz możesz oglądać wydarzenia sportowe na dużym ekranie – dzięki tak wysokiej częstotliwości odświeżania nie umknie Ci już żadna akcja na boisku ani lewy sierpowy na ringu!
Najważniejsze cechy:
- kabel VGA 15 pin,
- długość 1,8 cm,
- pozłacane końcówki,
- podwójne ekranowanie,
- ferrytowy rdzeń.
Kompatybilność:
Wszystkie urządzenia ze złączem VGA 15 pin.
Opakowanie zawiera:
- kabel VGA 1,8 m
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk VGA |
| Złącze 2 | Wtyk VGA |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Zastosowanie | Video |
| Pozłacane końcówki | tak |
| Maksymalna rozdzielczość | Full HD |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1.5 cm |
| Szerokość | 3.2 cm |
| Głębokość | 186.9 cm |
| Waga | 0.04 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | PVC |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.