Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Belkin Rockstar Adapter USB-C na 3.5mm Audio + USB-C 60W, biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Słuchaj muzyki i odbieraj połączenia, uzyskując do 60 W mocy passthrough. Zachowaj otwarty port USB-C z urządzeniami jednoportowymi, aby cieszyć się nieprzerwanym działaniem przy zachowaniu możliwości szybkiego ładowania urządzenia.
Rozwiązanie 2 w 1
Podłącz adapter do pojedynczego portu USB-C telefonu, aby skonfigurować zarówno ładowanie, jak i wyjście audio. Port USB-C umożliwia niezawodne ładowanie, a gniazdo audio 3,5 mm pozwala na słuchanie muzyki lub odbieranie połączeń.

Kompatybilny z szybkim ładowaniem
Korzystając z ładowarki USB Power Delivery lub Quick Charge 2.0 z kompatybilnym urządzeniem, odblokujesz szybkie ładowanie do 60W. Standardowe ładowanie jest dostępne ze wszystkimi innymi urządzeniami i ładowarkami USB-C.

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości
Wbudowany konwerter cyfrowo-analogowy zapewnia wyjątkowy dźwięk, wolny od niedogodności, takich jak zakłócenia statyczne lub przerwy.

Szeroka kompatybilność
Niezależnie od tego, czy masz telefon z Androidem, iPada, czy inne urządzenie USB-C, połączysz się z szeroką gamą produktów audio USB-C.
Kompatybilny z:
Do współpracy z iPadem mini 6 należy użyć kabla USB-C PD C-C.
- iPhone 15
- iPhone 15 Pro
- iPhone 15 Plus
- iPhone 15 Pro Max
- Galaxy S23
- Galaxy S23 Plus
- Galaxy S23 Ultra
- Galaxy Z Fold 3
- Galaxy Z Fold 2 5G
- Galaxy Z Flip 3
- Galaxy Z Flip (złożony)
Najważniejsze cechy:
- Dwa porty umożliwiają jednoczesne ładowanie przez USB-C i gniazdo aux 3,5 mm do słuchania muzyki lub odbierania połączeń
- Szybkie ładowanie kompatybilne z Power Delivery do 60W
- Jakość dźwięku w wysokiej rozdzielczości
- Kompatybilny ze smartfonami, tabletami i notebookami z portem USB-C obsługującym audio
- Opakowanie w 100% wolne od plastiku
- 2-letnia gwarancja
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Adapter / Konwerter |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Port USB-C |
| Zastosowanie | Zasilanie / ładowanie |
| Port ładujący USB | tak |
| Dla urządzeń | Smartphone |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 1.5 cm |
| Szerokość | 3.3 cm |
| Głębokość | 19.7 cm |
| Waga | 0.017 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo |
| Ilość portów audio 3.5mm | 1 szt |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.