Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Belkin SOUNDFORM Mini - On Ear Kids Headphones,BLU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Te wysokiej jakości słuchawki douszne zostały zaprojektowane z myślą o dzieciach i są idealne do nauki na odległość, długich podróży samochodem lub po prostu do umilania im czasu. Ograniczenie głośności do 85dB chroni delikatne uszy, a wydłużony czas pracy baterii sprawia, że słucha się ich przez cały dzień.
Zaprojektowane dla dzieci
Zapewnij swoim dzieciom komfort i ochronę uszu dzięki bezprzewodowym słuchawkom klasy premium zaprojektowanym specjalnie dla nich. Bez względu na to, czy odrabiają lekcje online, czy oglądają filmy na tylnym siedzeniu samochodu, łatwe parowanie i intuicyjne sterowanie są idealne nawet dla małych dzieci, a ograniczenie głośności do 85dB* zapewnia im bezpieczeństwo podczas dłuższego słuchania. Czas pracy baterii wynoszący do 30 godzin oznacza, że dzieci mogą spędzić więcej czasu bez przerwy ze swoimi ulubionymi dźwiękami, a testy wytrzymałościowe trwające do 2 lat chronią je przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Zaprojektowany do współpracy z popularnymi urządzeniami i aplikacjami do nauki zdalnej. Zawiera opcjonalne połączenie przewodowe.
30 godzin pracy na baterii
Długotrwała bateria utrzymuje słuchawki naładowane przez 28-30 godzin słuchania.
Mikrofon do rozmów
Wbudowany mikrofon pozwala dzieciom rozmawiać z nauczycielami i przyjaciółmi.
Bezpieczna głośność słuchania
Ograniczenie głośności do 85* decybeli chroni uszy dzieci podczas słuchania, nauki i zabawy.
Niezawodne połączenie
Bluetooth 5.0 o zasięgu 10M/30ft zapewnia dzieciom łączność z urządzeniami, nawet jeśli poruszają się podczas słuchania.
Stworzone do nauczania na odległość
Przetestowane pod kątem współpracy z popularnymi urządzeniami do nauki, takimi jak iPady i tablety Amazon Fire Tablets, a także z programami takimi jak Zoom, Schoology i Seesaw.
Komfortowy rozmiar dla dzieci
Zaprojektowane z miękkim, regulowanym pałąkiem i mniejszymi poduszeczkami dla lepszego dopasowania niż zwykłe słuchawki.
Słuchawki odporne na "ups"
Wytrzymałość przetestowana pod kątem odporności na rozlane płyny, wypadki i wszystko inne, co dzieci mogą z nimi zrobić przez okres do 2 lat.
Łatwe, intuicyjne sterowanie
Dzieci nie będą potrzebowały pomocy przy zakładaniu lub używaniu słuchawek dzięki prostym, dotykowym elementom sterującym do odtwarzania/pauzy, regulacji głośności i parowania Bluetooth.
Możliwość podłączenia przewodowego
Port 3,5 mm aux i dołączony kabel dają możliwość bezpośredniego podłączenia do urządzeń w razie takiej potrzeby.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Audio |
| Zastosowanie | Audio |
| Dla urządzeń | MacBook Pro |
| Przeznaczenie | Mobilne / podróżne |
| Audio | Słuchawki bezprzewodowe |
| Kolor | Niebieski |
| Wysokość | 17 cm |
| Szerokość | 7 cm |
| Głębokość | 15.5 cm |
| Waga | 0.136 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| W zestawie | Przewód audio 3.5mm |
| Ilość portów audio 3.5mm | 1 szt |
| Standard bezprzewodowy | Bluetooth |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.