Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin SheerForce Anti-Micro Case iPhone 12/12 Pro
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Doskonała ochrona i kompatybilność z MagSafe
Zwiększ komfort korzystania z iPhone'a dzięki magnetycznemu etui ochronnemu SHEERFORCE. Dzięki kompatybilności z MagSafe można bezpiecznie przymocować iPhone'a jedną ręką. Przezroczyste, odporne na promieniowanie UV materiały i powłoka antybakteryjna zapobiegają odbarwieniom i degradacji. Lekko podniesione krawędzie chronią aparat i ekran telefonu przed zarysowaniami, gdy jest on umieszczony ekranem do dołu, a cienka, lekka konstrukcja nie zakłóca działania telefonu ani reakcji na dotyk.
Kompatybilne z MagSafe
SHEERFORCE Magnetic Treated Protective Phone Case płynnie integruje się z akcesoriami MagSafe i całym ekosystemem iPhone'a.
Bezpieczne i proste mocowanie magnetyczne
Bezpiecznie przymocuj iPhone'a za pomocą tego etui do dowolnego akcesorium magnetycznego za pomocą łatwego umieszczenia jedną ręką.
Powłoka antybakteryjna
Pokryta powłoką antybakteryjną zarejestrowaną przez EPA, która odpycha drobnoustroje zebrane z blatów, siedzeń samochodowych i nie tylko, aby powstrzymać degradację obudowy.
Ochrona przed promieniowaniem UV
Przezroczyste materiały obudowy są odporne na promieniowanie UV, aby zapobiec żółknięciu i odbarwieniom w miarę upływu czasu.
Cienka i lekka konstrukcja
Etui o grubości zaledwie 1,98 mm zachowuje natywny wygląd i chroni iPhone'a przed uderzeniami i zarysowaniami.
Łatwy dostęp do portów i głośników
Etui nie blokuje portów i głośników iPhone'a, umożliwiając wygodny dostęp i kompatybilność z ładowaniem bezprzewodowym.
Ochrona ekranu w dół
Lekko uniesione krawędzie wokół ekranu zapewniają lepszą ochronę przed zarysowaniem, gdy iPhone jest skierowany ekranem w dół lub znajduje się w torebce z innymi przedmiotami.
Działa i reaguje jak iPhone
Przyciski głośności i zasilania zachowują ten sam dotyk i dźwięki, mimo że są chronione przez etui.
W skrócie
- Kompatybilność z MagSafe
- Wygodne zakładanie etui jedną ręką
- Środek antybakteryjny chroni obudowę przed rozwojem drobnoustrojów
- Przezroczyste materiały odporne na promieniowanie UV
- Cienka, lekka konstrukcja
- Odsłonięte porty nie kolidują z głośnikami lub mikrofonem
- Podniesione krawędzie zapewniają lepszą ochronę przed zarysowaniami
- Zachowuje wrażenia dotykowe i dotyk iPhone'a
Dane techniczne
| Dla urządzeń | iPhone |
| Szkła ochronne | iPhone 12 Pro |
| Kolor | Przezroczysty |
| Wysokość | 15.1 cm |
| Szerokość | 1.2 cm |
| Głębokość | 7.6 cm |
| Waga | 0.029 kg |
| Szkło ochronne do modelu | iPhone 12 Pro |
| Szkło / etui do modelu | iPhone 12 Pro |
| Dla modelu | iPhone 12 Pro |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 4 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.