Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Belkin Słuchawki douszne, ANC, IPX5, BT 5.2, Soundform Flow, białe
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Idealne dopasowanie
Rozmowy telefoniczne odbywające się dzięki technologii podwójnego strumienia oddają wrażenie komunikacji na żywo, a wygodny tryb Hear-Thru pomaga zachować czujność na otoczenie w celu zapewnienia bezpieczeństwa lub jednoczesnej rozmowy z innymi osobami znajdującymi się w pobliżu.

Zawsze przy Tobie
Jedno ładowanie pozwala na ok. 7 godzin pracy, a kolejne 24 godziny w etui do ładowania bezprzewodowego gwarantują prawdziwą przyjemność słuchania przez cały dzień. Materiały odporne na pot i wodę zgodnie z normą IPX5 wytrzymują warunki pogodowe i treningi. Dzięki nim oraz łatwemu połączeniu przez Bluetooth 5.2 słuchawki SOUNDFORM Flow to doskonały wybór dla sympatyków dźwięku dobrej jakości.
Bez szumu
Technologia Active Noise Cancellation cechuje się mikrofonem ANC z funkcją feedforward, która inteligentnie filtruje hałas z zewnątrz. Wystarczy stuknąć, aby włączyć wygodny tryb Hear-Thru, który odblokuje dźwięki otoczenia.
Wygodne ładowanie
Etui do ładowania bezprzewodowego umożliwia wygodne ładowanie bez użycia kabla na każdej podkładce obsługującej technologię Qi. Uzyskaj 60 minut czasu odtwarzania po zaledwie 10 minutach ładowania przez przewód USB-C. Całkowite naładowanie słuchawek zajmuje tylko 2 godziny.

Stabilne połączenie
Technologia Bluetooth 5.2 jest kompatybilna ze smartfonami, tabletami i laptopami, a połączenie jest szybkie i łatwe w zasięgu aż 10 m. Każda słuchawka Bluetooth reaguje na dotyk, co umożliwia bezprzewodowe, pozbawione przycisków sterowanie dźwiękiem podczas rozmów telefonicznych oraz pomijanie i wstrzymywanie utworów.
Najważniejsze cechy:
- Active Noise Cancellation: filtr hałasu z zewnątrz
- Tryb Hear-Thru
- Dynamiczne przetworniki z magnesami neodymowymi (12 mm)
- Żywotność baterii: 31 godzin
- Etui do ładowania bezprzewodowego
- Szybkie ładowanie przez USB-C
- Odporne na pot i wodę materiały klasy IPX5
- Bluetooth 5.2 z zasięgiem do 10 m
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Audio |
| Złącze 1 | Port USB-C |
| Zastosowanie | Audio |
| Dla urządzeń | Tablet |
| Przeznaczenie | Mobilne / podróżne |
| Audio | Słuchawki bezprzewodowe |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 2.9 cm |
| Szerokość | 5.8 cm |
| Głębokość | 5.2 cm |
| Waga | 0.067 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 8 szt |
| W zestawie | Silikonowe końcówki douszne |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Standard bezprzewodowy | Bluetooth |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.