Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Stacja dokująca 11w1 USB-C 5Gbps, PD 100W, HDMI, DP 8K, VGA, czytnik kart, audio
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Najlepsze rozwiązanie dla przestrzeni roboczej
Zmień swój laptop z USB-C w najlepszą stację roboczą dzięki naszej stacji dokującej USB-C 11-w-1 Multiport Dock. To rozwiązanie typu "wszystko w jednym" zapewnia dostęp do portów, które nowsze laptopy wyeliminowały w ostatnich latach, umożliwiając podłączenie monitorów, kart SD, dysków miniaturowych i innych urządzeń przez port USB-C. Obsługuje ona ładowanie przelotowe do 100 W, dzięki czemu nie musisz wybierać między rozszerzeniem portów a zasilaniem. Ta stacja dokująca zapewnia przepustowość do 5 Gb/s między podłączonymi urządzeniami a laptopem, obsługując jednocześnie rozdzielczości do 4K przez porty wideo HDMI, DisplayPort i VGA. Ponadto, dzięki portowi Gigabit Ethernet, zawsze będziesz mieć bezpieczne połączenie z Internetem.

Ładowanie do 100W
Obsługuje ładowanie przelotowe do 100W, minus 15W na działanie stacji dokującej.
Podwójna podstawka
Nasza kompaktowa stacja dokująca 11 w 1 pełni jednocześnie funkcję podstawki pod laptopa, dzięki czemu można stworzyć idealne stanowisko pracy bez konieczności rezygnowania z miejsca na biurku. Ponadto wszystkie porty są umieszczone z tyłu, co ułatwia dostęp i korzystanie z nich.
Transfer danych do 5 Gb/s
Zwiększ przepustowość. Uzyskaj transfer danych 5 Gb/s między komputerem a urządzeniami peryferyjnymi dzięki naszej stacji dokującej USB-C 11-w-1 Multiport Dock.

Uzyskaj rozdzielczość do 4K na wielu wyświetlaczach dzięki portom wideo HDMI, DisplayPort i VGA.
1. Wejście/wyjście audio 3,5 mm
2. Port VGA
3. Czytnik kart SD 3.0
4. Czytnik kart MicroSD 3.0
5. Port Gigabit Ethernet
6. Porty USB-A 3.0 BC1.2
7. Port USB-A 2.0
8. 4K DisplayPort 1.2
9. 4K HDMI 1.4
10. Port USB-C PD
| Windows Wyświetlacz rozszerzony |
MacOS Tylko klonowanie ekranu |
|
| Pojedynczy wyświetlacz HDMI lub DP 3840x2160 @30Hz |
tak | tak |
| Pojedynczy wyświetlacz VGA 1920x1080 @60Hz |
tak | tak |
| Podwójny wyświetlacz* 1920x1080 @60Hz |
tak | nie |
| Potrójny wyświetlacz* 1280x720 @60Hz |
tak | nie |
| Podwójny wyświetlacz HDMI+DP** 3840x2160 @30Hz |
nie | tak |
| Podwójny wyświetlacz HDMI/DP + VGA** 1920x1080@60Hz |
nie | tak |
| Potrójny wyświetlacz** 1920x1080 @60Hz |
nie | tak |
* Windows obsługuje MST (Multi-Stream Transport), aby zaoferować rozszerzone wyświetlacze
** MacOS obsługuje tylko SST (Single Stream Transport), aby oferować wyświetlacze lustrzane
Modele MacBook 12" wprowadzone w latach 2015, 2016, 2017 mają tylko jeden pojedynczy port USB-C
Nie są kompatybilne z MacBookami - M1 (2020)

Wymiary i waga
1. 260 mm
2. 90 mm
3. 23 mm
4. 162 mm
Waga: 348,8 g
Najważniejsze informacje
- Podłączaj do wielu urządzeń jednocześnie
- Rozszerza port USB-C na port HDMI, DisplayPort, VGA, 3 porty USB-A, port Gigabit Ethernet, czytniki kart SD i MicroSD, port audio 3,5 mm oraz port USB-C PD
- Obsługa ładowania przelotowego do 100 W
- Kompaktowa konstrukcja z portami skierowanymi do tyłu
- Może służyć jako podstawka pod laptopa
- Przepustowość 5 Gb/s zapewniająca szybki transfer danych między komputerem a urządzeniami peryferyjnymi
- Porty wideo VGA, HDMI i DisplayPort obsługują rozdzielczości do 4K na wielu wyświetlaczach
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Hub |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Port DP |
| Moc (W) | 85 W |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Port ładujący USB | tak |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Standard Video | DisplayPort 1.2 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Dla urządzeń | Mac Pro |
| Ilość portów USB-A | 3 szt |
| Ilość portów DP | 1 szt |
| Ilość portów HDMI | 1 szt |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 2.3 cm |
| Szerokość | 9 cm |
| Głębokość | 26 cm |
| Waga | 0.349 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 szt |
| W zestawie | Zasilacz |
| Ilość portów audio 3.5mm | 1 szt |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.