Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Stacja dokująca USB-C 5Gbps 11w1, PD 100W, 3x USB-A, 2x HDMI 4K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Prosta w obsłudze, rozszerzalna stacja dokująca dla każdego laptopa
Rozszerz swoją przestrzeń roboczą dzięki stacji dokującej, która oferuje szeroką kompatybilność z laptopami dla każdej firmy, szkoły lub domowego biura. Nasza stacja dokująca USB-C® Dual Display jest wyposażona w technologię DisplayLink* i umożliwia użytkownikom podłączenie dwóch monitorów o wysokiej rozdzielczości do urządzenia z systemem Windows, Mac lub Chrome. Ta uniwersalna stacja dokująca oferuje do 85 W mocy, a także transfer do 5 Gb/s podczas ładowania laptopa za pośrednictwem jednego kabla. Do stacji dokującej USB-C Dual Display można podłączyć zewnętrzny dysk twardy, mysz, klawiaturę, słuchawki i inne urządzenia peryferyjne, aby zmniejszyć bałagan na biurku dzięki połączeniu jednym kablem z laptopem USB-C.

Połącz dwa wyświetlacze HD
Zobacz wszystko w wysokiej rozdzielczości i pracuj na wielu aplikacjach na dwóch ekranach. Ta stacja dokująca umożliwia jednoczesne podłączenie laptopa do dwóch monitorów o rozdzielczości 1080p, dzięki czemu możesz cieszyć się ostrzejszymi i bardziej szczegółowymi obrazami oraz wizualizować treści na rozszerzonych wyświetlaczach.
85W Power Delivery
Naładuj swój laptop i akcesoria podczas pracy, przesyłania strumieniowego lub grania. Ten adapter posiada port USB-C 85W Power Delivery.
Jedna stacja dokująca, wiele portów
Twoje najważniejsze urządzenia mogą być podłączone do jednej stacji dokującej w celu zapewnienia zasilania i łatwości użytkowania. Porty obejmują HDMI, USB-A, USB-C, gigabitowy Ethernet i wejście/wyjście audio. Konstrukcja z możliwością montażu zawiera również blokadę Kensington dla dodatkowego bezpieczeństwa.

Technologia DisplayLink
Technologia graficzna DisplayLink działa na różnych platformach komputerowych i z różnymi typami złączy, dzięki czemu niemal każdy monitor i system może ze sobą współpracować. Wystarczy podłączyć MacBooka, komputer PC lub Chromebooka, aby wszystkie mogły korzystać z tych samych dużych monitorów, klawiatury i myszy. Niezależnie od tego, czy pracujesz, przesyłasz strumieniowo, czy grasz, będziesz cieszyć się prostymi połączeniami, solidną łącznością i ultra niskimi opóźnieniami.
Przed użyciem stacji dokującej należy pobrać sterowniki DisplayLink. Więcej informacji tutaj.

1. Przycisk zasilania
2. Zasilacz 135W zasila stację dokującą i ładuje podłączony laptop (do 85W) podczas pracy
3. 1x port Gigabit Ethernet zapewniający niezawodne połączenie ethernetowe
4. 2x porty USB-A 3.1 Gen 1 do podłączenia klawiatury, myszy, zewnętrznego dysku SSD, pamięci USB itp.
5. 2x porty HDMI 1.4 do podłączenia dwóch monitorów 1080P
6. Audio In/Out do obsługi mikrofonu i słuchawek
7. 1x port USB-A 3.1 Gen 1 z BC 1.2 (Battery Charging) do szybkiego ładowania wybranych urządzeń prądem 2,4A
8. 1x port USB-C łączy się z laptopem za pomocą dołączonego kabla USB-C
9. Sygnał zasilania (LED)
Kompatybilne urządzenia
- Chromebook
- Dell XPS 13” Ultrabook
- Dell XPS 15"
- Mac mini M1 (2020)
- MacBook Air 13" (2018)
- MacBook Air 13" M1 (2020)
- MacBook Pro (2020)
- MacBook Pro 13" (2017)
- MacBook Pro 13" (2018)
- MacBook Pro 13" M1 (2020)
- Macbook Pro 15" (2016)
- MacBook Pro 15" (2018)
- MacBook Pro 16" (2019)
- MacBook Retina 12" (2015)
- Portege X20W-E
- Portege X30-E
- Surface Book 2
- Surface Book 3
- Surface Pro X
- Tecra X40-E
- ThinkPad X1 Carbon
- Yoga 730
Wymiary

1. 33mm
2. 95mm
3. 95mm
Najważniejsze cechy
- Podłącz laptop do dwóch monitorów o rozdzielczości Full HD
- 85W Power Delivery
- Porty: 2x HDMI 1.4, 2x USB-A 3.1 Gen 1, 1x USB-A 3.1 Gen 1 z BC 1.2, 1x USB-C, 1x Gigabit Ethernet
- Gniazdo audio 3,5 mm z kombinacją wejść i wyjść
- Blokada Kensington
- Elastyczna konstrukcja z możliwością montażu
- Zawiera zasilacz 135W
- Pakiet zawiera: stację dokującą USB-C Dual Display, kabel USB-C do USB-C, zasilacz 135W
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Hub |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Port USB-C (zasilanie) |
| Moc (W) | 85 W |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Port ładujący USB | tak |
| Standard Video | HDMI 1.4 |
| Maksymalna rozdzielczość | Full HD |
| Dla urządzeń | Mac Pro |
| Ilość portów USB-A | 3 szt |
| Ilość portów HDMI | 2 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 3.1 cm |
| Szerokość | 9.2 cm |
| Głębokość | 9.2 cm |
| Waga | 1.07 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 4 szt |
| W zestawie | Zasilacz |
| Ilość portów audio 3.5mm | 1 szt |
| Ilość portów USB-C | 1 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.