Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Stacja dokująca USB-C PD85W, DisplayLink 3x video 4K, 4x USB-A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stacja robocza dla większej liczby urządzeń
Wyświetlaj wideo w rozdzielczości do 4K na maksymalnie trzech monitorach dzięki naszej uniwersalnej stacji dokującej USB-C® Triple Display Dock. Technologia DisplayLink™ umożliwia łatwe podłączenie monitorów do dowolnego komputera, w tym MacBooka, Chromebooka i laptopów z systemem Windows. Nasza stacja dokująca posiada kilka portów wideo - 2x DisplayPort i 3x HDMI — co zapewnia wygodę i elastyczność połączeń wideo. Dostęp do wszystkich urządzeń peryferyjnych jest możliwy dzięki 5 portom USB-A i portowi USB-C, a także gigabitowej sieci Ethernet, 35-milimetrowemu wejściu/wyjściu audio oraz zasilaniu PD USB-C o mocy do 85 W.

Zgodność z komputerami MacBook, Chromebook i Windows
Technologia DisplayLink ułatwia podłączenie dowolnego wyświetlacza do dowolnego komputera, w tym MacBooka, Chromebooka, systemu Windows i innych.
Power Delivery do 85W
Nasza stacja dokująca obsługuje do 85W USB-C Power Delivery do wszystkich podłączonych urządzeń przez jeden kabel.
Potrójny wyświetlacz 4K
Podłącz jeden, dwa lub trzy rozszerzone wyświetlacze w rozdzielczości do 4K jednocześnie dzięki elastycznym portom wideo, 3x HDMI i 2x DisplayPort.

Technologia DisplayLink
Technologia graficzna DisplayLink działa na różnych platformach komputerowych i z różnymi typami złączy, umożliwiając współpracę niemal każdego monitora i systemu. Wystarczy podłączyć MacBooka, komputer PC lub Chromebook, aby wszystkie te urządzenia mogły korzystać z tych samych dużych monitorów, klawiatury i myszy. Niezależnie od tego, czy pracujesz, przesyłasz strumieniowo, czy grasz, będziesz cieszyć się prostymi połączeniami, solidną łącznością i ultra niskimi opóźnieniami. Przed użyciem stacji dokującej należy pobrać sterowniki DisplayLink. Dowiedz się więcej.
Najważniejsze cechy
- Możliwość podłączenia do 3 wyświetlaczy w rozdzielczości do 4K
- Uniwersalna łączność z wyświetlaczami dla MacBooków, Chromebooków i laptopów z systemem Windows
- Zawiera 3x porty HDMI i 2x DisplayPort, 5x porty USB-A, USB-C, Gigabit Ethernet, porty audio in/out
- Ładowanie PD USB-C do 85W dla laptopa i innych podłączonych urządzeń
- W zestawie z zasilaczem 150W i kablem USB-C do USB-C
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Hub |
| Złącze 1 | Port tulejkowy 5.5mm |
| Złącze 2 | Port DP |
| Maksymalne natężenie na wyjściu | 4.25 A |
| Moc (W) | 85 W |
| Zastosowanie | Audio / Video |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Standard Video | HDMI 2.0 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Dla urządzeń | Mac Pro |
| Ilość portów USB-A | 4 szt |
| Ilość portów DP | 2 szt |
| Ilość portów HDMI | 3 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 3.4 cm |
| Szerokość | 24.8 cm |
| Głębokość | 8.2 cm |
| Waga | 1.279 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 4 szt |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo |
| W zestawie | Przewód USB-C |
| Ilość portów audio 3.5mm | 2 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.