Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Belkin Stacja dokująca USB-C Thunderbolt 4 40Gbps, 90W, 2xHDMI 4K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ultraszybkie i superpołączone
Stwórz najlepszą stację roboczą dzięki stacji dokującej Pro Thunderbolt 4. Ma ona 12 portów, dzięki którym jednym kablem Thunderbolt 4 podłączysz swojego MacBooka lub laptopa z systemem Windows do wielu urządzeń, wideo, sieci Ethernet i zasilania. Transfer danych może odbywać się z prędkością do 40 Gb/s, czyli 8 razy szybciej niż w przypadku USB 3.0. Naładuj jednocześnie laptopa i inne podłączone urządzenia, korzystając z funkcji Power Delivery o mocy do 90 W. Zanurz się w bardziej płynnych i wyraźnych wrażeniach wizualnych dzięki najwyższej klasy rozdzielczości wideo nawet na trzech dodatkowych wyświetlaczach. Dołączony kabel Thunderbolt 4 jest kompatybilny z Thunderbolt 3, USB-C i USB4.

Dostęp do przepustowości do 40 Gb/s
Dzięki szybkości transferu danych do 40 Gb/s stacja dokująca Pro Thunderbolt 4 jest do 8 razy szybsza niż USB 3.0.
Rozdzielczości 8K
Podłącz MacBooka, Windowsa lub inne zgodne urządzenie, aby cieszyć się płynnym, żywym i wciągającym obrazem. Uzyskaj rozdzielczość do 8K w przypadku pojedynczego wyświetlacza lub 2x 4K w przypadku dwóch wyświetlaczy. Obsługa trzech wyświetlaczy jest dostępna w wybranych modelach laptopów.

Certyfikacja Thunderbolt 4
Skorzystaj z technologii Thunderbolt nowej generacji dzięki naszej stacji dokującej z certyfikatem Thunderbolt 4. Uzyskaj dostęp do całej mocy i szybkości, jakiej potrzebujesz do pracy, zabawy, strumieniowania i wielu innych zastosowań - nawet jeśli jesteś podłączony do wielu urządzeń peryferyjnych i innych - a wszystko to za pośrednictwem jednego kabla.
90 W USB-C Power Delivery 3.0
Stacja dokująca Pro Thunderbolt 4 jest wyposażona w technologię Power Delivery 3.0, która zapewnia moc ładowania do 90 W dla Twojego laptopa lub innego podłączonego urządzenia. Posiada także port USB-C PD 3.0, dzięki czemu możesz jednocześnie szybko naładować smartfon, tablet lub inne urządzenie.
- Czytnik kart SD
- Wejście/wyjście audio
- Port USB-C 3.1 Gen 2 obsługuje szybkie ładowanie PD 3.0
- Port Thunderbolt 4
- Wejście zasilania
- 2x HDMI 2.0
- Thunderbolt 4
- Gigabit Ethernet
- 2X porty USB-A 3.1
- 2X porty USB-A 2.0

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Hub |
| Złącze 1 | Port Thunderbolt |
| Złącze 2 | Port USB-C |
| Moc (W) | 90 W |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Port ładujący USB | tak |
| Standard Video | HDMI 2.0 |
| Maksymalna rozdzielczość | 8K |
| Dla urządzeń | Mac Pro |
| Współpraca z systemami | iOS |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Ilość portów USB-A | 4 szt |
| Ilość portów HDMI | 2 szt |
| Wysokość | 3.4 cm |
| Szerokość | 7.3 cm |
| Głębokość | 19.8 cm |
| Waga | 0.494 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 4 szt |
| Materiał zewnętrzny | Aluminium |
| W zestawie | Przewód Thunderbolt 3 |
| Ilość portów audio 3.5mm | 1 szt |
| Ilość portów USB-C | 3 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.