Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Szkło na iPad 10th Gen (2022), Tempered Glass, aplikatorem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Szkło ochronne ScreenForce TempredGlass do iPada jest wykonane z wysokiej jakości japońskiego szkła Asahi, znanego z przejrzystości i czystości. Proces hartowania zwiększa wytrzymałość, aby zapewnić zaawansowaną ochronę przed uderzeniami i zarysowaniami podczas codziennego użytkowania. Szkło charakteryzuje się gładką w dotyku powierzchnią, która wygląda i reaguje jak chroniony przez nią ekran.
Model OVI004ZZ pasuje do tabletów marki Apple:
- iPad 10,9 cali (10. generacja)
Szkło hartowane – Chroni przed zarysowaniami i obiciami, aby utrzymać nieskazitelny wygląd ekranu – potwierdzony testami najwyższy poziom twardości 9H.
100% przejrzystość: Przetestowane zgodnie z normami optometrycznymi pod kątem krystalicznej przejrzystości – nie powoduje utraty jakości filmów, postów ani zdjęć.
Natywne odczucia dotykowe – szkło grubości zaledwie 0,29 mm doskonale przewodzi dotyk i jest praktycznie niewyczuwalne.
Zgodność z Apple Pencil – umożliwia łatwe zapisywanie notatek, malowanie lub projektowanie
Łatwy montaż - w zestawie znajdziesz tackę Easy-Align i zestaw ściereczek do wyczyszczenia ekranu
Precyzyjne dopasowanie - pełna ochrona iPada w połączeniu z etui

Twardość 9H
Ochrona ekranu Belkin OVI charakteryzuje się wyjątkową twardością na poziomie 9H, co oznacza maksymalną odporność na zarysowania. Szkło chroni ekran iPad’a przed zarysowaniami powstającymi w codziennym życiu – od kluczy, drobnego piasku, czy innych przedmiotów jakie nosisz w torebce czy kieszeni.

Niewidzialna ochrona
Szkło ochronne na iPad’a ma grubość tylko 0,29 mm i sięga idealnie od brzegu do brzegu tabletu. Lekko frezowane brzegi gwarantują kompatybilność z markowymi etui. Powierzchnia jest doskonale przezroczysta i nie zaburza sterowania dotykowego oraz sterowania rysikiem.

Kompatybilne z Apple Pencil
Dzięki temu wyjątkowo responsywnemu i precyzyjnemu szkłu ochronnemu możesz cieszyć się swobodą korzystania z Apple Pencil, aby płynnie malować, rysować lub robić notatki tak gładko i bezbłędnie, że nawet nie zauważysz jego obecności. Nasze szkła ochronne są również wygodnie kompatybilne z większością etui Apple, zapewniając wszechstronną ochronę.

Bez bąbelków
Montaż szkiełka ochronnego na iPad’a jest dziecinnie prosty. Wystarczy, że oczyścisz tablet za pomocą naklejki i mokrej szmatki i umieścisz go w tacce pozycjonującej. Szkło opuszczone na ekran przylgnie do niego nie pozostawiając pęcherzyków powietrza pod powierzchnią.
W zestawie
W opakowaniu znajduje się:
- szkło ochronne na smartphone iPad 10. generacji
- tacka pozycjonująca do montażu
- naklejka do usunięcia kurzu przed montażem
- mokra ściereczka do wyczyszczenia ekranu przed montażem
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Szkło ochronne |
| Dla urządzeń | iPad |
| Przeznaczenie | Wyświetlacz |
| Kolor | Przezroczysty |
| Wysokość | 24.4 cm |
| Szerokość | 17.5 cm |
| Głębokość | 0.1 cm |
| Waga | 0.039 kg |
| Dla modelu | iPad 10,9'' (10. generacji) |
| Grubość szkła | 0.29 mm |
| Twardość szkła | 9H |
| Dodatkowe cechy | Kompatybilne z etui |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Twardość | 9H |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Szkło sodowo-wapniowe |
| W zestawie | Ściereczka do czyszczenia |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.