Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Szkło na iPhone 11, InvisiGlass antybakteryjne, z aplikatorem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis w przygotowaniu...
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Szkło ochronne |
| Dla urządzeń | iPhone |
| Przeznaczenie | Wyświetlacz |
| Kolor | Przezroczysty |
| Wysokość | 0.04 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Głębokość | 6.5 cm |
| Waga | 0.008 kg |
| Dla modelu | iPhone 11 |
| Dodatkowe cechy | Zestaw do montażu |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Twardość | 9H |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Szkło |
| W zestawie | Zestaw montażowy |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.