Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Szkło na iPhone 12 Pro Max, UltraGlass, antybakteryjne, z aplikatorem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
2 razy mocniejsze niż szkło hartowane
UltraGlass to pierwsze w swoim rodzaju szkło, które jest 2x mocniejsze niż szkło hartowane*, zapewniając niezrównaną ochronę ekranu. To wzmocnione podwójną wymianą jonową szkło zapewnia najwyższej klasy ochronę przed uderzeniami i upadkami oraz zostało zaprojektowane z myślą o precyzji, aby zapewnić natywne wrażenia z ekranu. Niezwykle wytrzymała górna warstwa ochraniacza ekranu jest testowana pod kątem zapewnienia najwyższego dostępnego poziomu ochrony przed zarysowaniami, chroniąc ekran przed kluczami, monetami i wszystkim innym.
Silna ochrona przed zarazkami
Wszędzie, gdzie się udajemy, nasze telefony zbierają zarazki z naszych palców, kieszeni, torebek lub siedzeń samochodowych. Dodatkowa powłoka antybakteryjna zmniejsza o 99%** rozwój bakterii na ekranie, zapewniając większy spokój ducha.
Ultra-wytrzymałość dla maksymalnej ochrony
Przetestowane pod kątem kontaktu z twardymi, metalowymi przedmiotami, takimi jak klucze i monety, a także uszkodzeń spowodowanych upadkami i uderzeniami, UltraGlass zapewnia doskonałą odporność na codzienne ataki. Udowodniono w testach, że twardość ołówka wynosi 9H†, jest to najwyższy dostępny poziom ochrony przed zarysowaniami.
Zaprojektowane w Niemczech
Szkło UltraGlass jest precyzyjnie cięte tak cienko, że staje się bardzo wrażliwe na nacisk. To, w połączeniu z inteligentnym składem szkła, zapewnia, że każdy dotyk i ruch jest dokładnie przenoszony na ekran pod spodem, zapewniając nieskazitelne wrażenia z ekranu dotykowego. Co więcej, zostało ono wyposażone w powłokę zapobiegającą pozostawianiu odcisków palców, która odpycha brud i smugi, pozostawiając nieskazitelny wyświetlacz do przesyłania strumieniowego lub czytania.
Łatwa i precyzyjna aplikacja
Dołączona tacka Easy Align sprawia, że aplikacja w domu to pestka. Nasz opatentowany proces łatwej aplikacji jest unikalny i całkowicie niezawodny, zapewniając bezbłędne wyrównanie i aplikację bez pęcherzyków powietrza.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Szkło ochronne |
| Dla urządzeń | iPhone |
| Przeznaczenie | Wyświetlacz |
| Szkła ochronne | iPhone 12 Pro Max |
| Kolor | Przezroczysty |
| Wysokość | 0.05 cm |
| Szerokość | 15.72 cm |
| Głębokość | 7.32 cm |
| Waga | 0.01 kg |
| Szkło ochronne do modelu | iPhone 12 Pro Max |
| Szkło / etui do modelu | iPhone 12 Pro Max |
| Dla modelu | iPhone 12 Pro Max |
| Grubość szkła | 0.29 mm |
| Twardość szkła | 9H |
| Dodatkowe cechy | Zestaw do montażu |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Twardość | 9H |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Szkło |
| W zestawie | Zestaw montażowy |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.