Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Szkło na iPhone 12 Pro Max, tempered Glass, antybakteryjne, z aplikatorem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Silna ochrona przed zarazkami
Wszędzie, gdzie się udamy, nasze telefony zbierają zarazki - z palców, kieszeni, torebek czy fotelików samochodowych. Dodatkowa powłoka antybakteryjna ogranicza o 99% * rozwój bakterii na ekranie, zapewniając większy spokój ducha.
Zaawansowana ochrona przed zarysowaniami i uderzeniami
Nasza ochrona ekranu ze szkła hartowanego zapewnia wielopoziomową ochronę i jest szeroko testowana, aby wytrzymać głębokie uszkodzenia spowodowane sporadycznymi upadkami i uderzeniami. Poddajemy go również rygorystycznym testom, aby chronić ekran przed uszkodzeniem na poziomie powierzchni w wyniku kontaktu z twardymi metalowymi przedmiotami, takimi jak klucze i monety. Potwierdzona w testach twardość 9H **, jest to najwyższy dostępny poziom ochrony przed zarysowaniami.
Widoczna przejrzystość
Testujemy nasze zabezpieczenia ekranu zgodnie z najwyższymi standardami optometrycznymi. Zaprojektowany i wykonany z wysokiej jakości wytrzymałego japońskiego szkła, aby zapewnić jasność, ostrość i szczegółowość, jakiej oczekujesz od ekranu telefonu. Rezultatem jest krystalicznie czysta warstwa ochronna, która zapewnia takie same wrażenia wizualne jak samo urządzenie.
Wygląda jak naturalny ekran
Kompozycja szkła oznacza, że palec gładko przesuwa się po osłonie ekranu, tak jak po ekranie urządzenia. Supercienkie szkło 0,33 mm zachowuje czułość ekranu dotykowego, aby dokładnie reagować na dotyk. Co więcej, został zaprojektowany tak, aby był odporny na odciski palców i tłuszcz, dzięki czemu ekran jest czysty i wyraźny.
Precyzyjna aplikacja
Ochronę ekranu ze szkła hartowanego antybakteryjnego może profesjonalnie nałożyć na telefon wyszkolony specjalista przy użyciu specjalnie opracowanego systemu aplikacji. Jeśli nie możesz dotrzeć do lokalnego sprzedawcy, dołączyliśmy tacę Easy Align, która ułatwia aplikację w domu bez pęcherzyków.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Szkło ochronne |
| Dla urządzeń | iPhone |
| Przeznaczenie | Wyświetlacz |
| Szkła ochronne | iPhone 12 Pro Max |
| Kolor | Przezroczysty |
| Wysokość | 15.5 cm |
| Szerokość | 0.1 cm |
| Głębokość | 7.1 cm |
| Waga | 0.011 kg |
| Szkło ochronne do modelu | iPhone 12 Pro Max |
| Szkło / etui do modelu | iPhone 12 Pro Max |
| Dla modelu | iPhone 12 Pro Max |
| Grubość szkła | 0.33 mm |
| Twardość szkła | 9H |
| Dodatkowe cechy | Zestaw do montażu |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Twardość | 9H |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Szkło |
| W zestawie | Zestaw montażowy |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.