Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Szkło na iPhone 14 Plus / 13 Pro Max, UltraGlass, antybakteryjne, z aplikatorem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niezawodna ochrona ekranu
Zabezpieczenie UltraGlass z niemiecką technologią zapewnia ochronę nowej generacji dla iPhone'a 13. UltraGlass jest chemicznie wzmocnione przez proces podwójnej wymiany jonowej, a przez to nawet dwukrotnie bardziej odporne niż szkło hartowane.
Zabezpieczenie ekranu zawiera środek, który ogranicza rozwój drobnoustrojów, ale nie ma wpływu na przejrzystość i wrażliwość na dotyk.

2 razy silniejsze niż szkło hartowane
Zapewnij sobie spokój ducha
Niemiecka precyzja
Najważniejsze cechy:
- Nawet dwukrotnie bardziej wytrzymały w porównaniu z ochraniaczami ze szkła hartowanego
- Wzmocniony w procesie podwójnej wymiany jonowej
- Precyzyjne korzystanie z ekranu dotykowego
- Dołączona tacka Easy Align ułatwia precyzyjny samodzielny montaż ochraniacza
- Ochraniacz ekranu Belkin UltraGlass
- Tacka Easy Align
- Ściereczka do czyszczenia
- Naklejka do usuwania kurzu
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Szkło ochronne |
| Dla urządzeń | iPhone |
| Szkła ochronne | iPhone 13 Pro Max |
| Kolor | Przezroczysty |
| Wysokość | 15.66 cm |
| Szerokość | 0.05 cm |
| Głębokość | 7.38 cm |
| Waga | 0.01 kg |
| Szkło ochronne do modelu | iPhone 13 Pro Max |
| Szkło / etui do modelu | iPhone 13 Pro Max |
| Dla modelu | iPhone 14 Plus |
| Grubość szkła | 0.29 mm |
| Twardość szkła | 9H |
| Dodatkowe cechy | Zestaw do montażu |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Twardość | 9H |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Szkło |
| W zestawie | Zestaw montażowy |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.