Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Szkło na iPhone 14 Plus / 13 Pro Max, tempered Glass, antybakteryjne, z aplikatorem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niezawodna ochrona ekranu
Zabezpieczenie ekranu TemperedGlass od Belkin zapewnia wielopoziomową ochronę szkła iPhone'a 13 i jest dokładnie testowana pod kątem odporności na głębokie uszkodzenia spowodowane pojedynczymi upadkami i uderzeniami. Zabezpieczenie ekranu zawiera środek, który ogranicza rozwój drobnoustrojów, ale nie ma wpływu na przejrzystość i wrażliwość na dotyk.
Twarde jak diament
Szkło hartowane zostało przetestowane pod kątem największego poziomu odporności na zarysowania przez klucze, monety i inne przedmioty, jakie nosimy w kieszeni. Powierzchnia ma potwierdzoną testami odporność na zarysowania 9H†.
Zapewnij sobie spokój ducha
W ciągu całego dnia na smartfonie zbierają się drobnoustroje z palców, wnętrz kieszeni i torebek i innych miejsc, w których bywamy z telefonem (również toalety). Szkło UltraGlass zawiera środek hamujący ich rozwój, co chroni szkło przed przebarwieniami i degradacją. Zabezpieczenie ekranu TemperedGlass jest bardzo cienkie i nie wpływa negatywnie na przyjemność korzystania z telefonu. Każdy dotyk i ruch są precyzyjnie przenoszone na ekran, zapewniając płynność i precyzję. Co więcej, szkło jest pokryte powierzchnią zapobiegającą odciskom palców i smugom, przez co wyświetlacz pozostaje nieskazitelnie czysty.
Najważniejsze cechy:
- Najwyższej jakości japońskie szkło hartowane
- Zaawansowana ochrona przed uderzeniami
- Szkło zawiera środek przeciwdrobnoustrojowy, który chroni je przed rozwojem drobnoustrojów
- Tacka Easy Align zapewnia prostą, precyzyjną aplikację bez pęcherzyków powietrza
- Ograniczona dożywotnia gwarancja (Ameryki i Europa).
W zestawie
- Ochraniacz ekranu Belkin TemperedGlass
- Tacka Easy Align
- Ściereczka do czyszczenia
- Naklejka do usuwania kurzu
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Szkło ochronne |
| Dla urządzeń | iPhone |
| Przeznaczenie | Wyświetlacz |
| Szkła ochronne | iPhone 13 Pro Max |
| Kolor | Przezroczysty |
| Wysokość | 15.65 cm |
| Szerokość | 0.05 cm |
| Głębokość | 7.37 cm |
| Waga | 0.012 kg |
| Szkło ochronne do modelu | iPhone 13 Pro Max |
| Szkło / etui do modelu | iPhone 13 Pro Max |
| Dla modelu | iPhone 14 Plus |
| Grubość szkła | 0.33 mm |
| Twardość szkła | 9H |
| Dodatkowe cechy | Zestaw do montażu |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Twardość | 9H |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Szkło |
| W zestawie | Zestaw montażowy |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.