Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Szkło na iPhone 15 Pro, Tempered Glass, z aplikatorem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wzmocnione szkło
Ochrona ekranu z hartowanego szkła minimalizuje uszkodzenia spowodowane uderzeniami, zadrapaniami i smugami. Nowa, antybakteryjna powłoka chroni produkt przed rozwojem drobnoustrojów bez uszczerbku dla reakcji ekranu dotykowego lub przejrzystości. Wyprodukowane z najwyższej jakości japońskiego szkła, zachowuje gładki poślizg i dotyk ekranu, a także jest szeroko testowane, aby zapewnić jasność, ostrość i wyrazistość, których oczekujesz od swojego iPhone'a. Tacka Easy Align umożliwia prostą i precyzyjną aplikację w celu zapewnienia maksymalnej ochrony.

Zaawansowana ochrona przed zarysowaniami i uderzeniami
Nasza ochrona ekranu TemperedGlass zapewnia wielopoziomową ochronę i jest dokładnie testowana w celu zminimalizowania głębokich uszkodzeń spowodowanych sporadycznymi upadkami i uderzeniami. Poddajemy ją również rygorystycznym testom, aby chronić ekran przed zarysowaniami i zadrapaniami spowodowanymi kontaktem z twardymi, metalowymi przedmiotami, takimi jak klucze i monety. Udowodniona w testach twardość na poziomie 9H to najwyższy dostępny poziom ochrony przed zarysowaniami.
Widoczna klarowność
Testujemy nasze osłony ekranu zgodnie z najwyższymi standardami optometrycznymi. Zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości, wytrzymałego japońskiego szkła, aby zapewnić jasność, ostrość i szczegółowość, których oczekujesz od ekranu telefonu. Rezultatem jest krystalicznie czysta warstwa ochronna, która zapewnia takie same wrażenia wizualne jak samo urządzenie.
Doskonały jak ekran Twojego telefonu
Skład szkła oznacza, że palec przesuwa się gładko po osłonie ekranu, tak jak po ekranie urządzenia. Supercienkie szkło o grubości 0,33 mm zachowuje czułość ekranu dotykowego, aby dokładnie reagować na dotyk. Co więcej, zostało ono zaprojektowane z myślą o odporności na odciski palców i olej, aby ekran był czysty i wyglądał wyraźnie.

Kompatybilność
- Apple iPhone 15 Pro
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Szkło ochronne |
| Dla urządzeń | iPhone |
| Przeznaczenie | Wyświetlacz |
| Szkła ochronne | iPhone 15 Pro |
| Kolor | Przezroczysty |
| Wysokość | 14.2 cm |
| Szerokość | 6.6 cm |
| Głębokość | 0.1 cm |
| Waga | 0.01 kg |
| Szkło ochronne do modelu | iPhone 15 Pro |
| Szkło / etui do modelu | iPhone 15 Pro |
| Dla modelu | iPhone 15 Pro |
| Grubość szkła | 0.33 mm |
| Twardość szkła | 9H |
| Dodatkowe cechy | Zestaw do montażu |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Twardość | 9H |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Szkło |
| W zestawie | Zestaw montażowy |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.