Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Szkło na iPhone 16 / 15 / 14 Pro, Tempered Glass, z aplikatorem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przeźroczysta tarcza
Twój nowy iPhone 15 i 14 Pro zyskały nowego sprzymierzeńca – wzmocnioną osłonę ekranu TemperedGlass, która ochroni je przed uszkodzeniem. Została ona wykonana z wysokiej jakości japońskiego szkła, absorbującego uderzenia i zapobiegającego zarysowaniom. Zawiera także środek antybakteryjny, który zabezpieczy urządzenie przed odbarwieniem oraz niszczeniem.

Zaawansowana ochrona przed zarysowaniami i uderzeniami
Ochrona ekranu TemperedGlass zapewnia wielopoziomową ochronę i jest dokładnie testowana w celu zminimalizowania głębokich uszkodzeń spowodowanych sporadycznymi upadkami i uderzeniami. Poddawana jest również rygorystycznym testom, aby chronić ekran przed zarysowaniami i zadrapaniami spowodowanymi kontaktem z twardymi, metalowymi przedmiotami, takimi jak klucze i monety. Udowodniona w testach twardość na poziomie 9H to najwyższy dostępny poziom ochrony przed zarysowaniami.
Nieskazitelny ekran
Osłony ekranu testowane są zgodnie z najwyższymi standardami optometrycznymi. Zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości, wytrzymałego japońskiego szkła, aby zapewnić jasność, ostrość i szczegółowość, których oczekujesz od ekranu swojego telefonu. Rezultatem jest krystalicznie czysta warstwa ochronna, która zapewnia takie same wrażenia wizualne jak samo urządzenie.
Jak podstawowy ekran Twojego iPhona
Skład szkła ma znaczenie. Dzięki dobrze dobranemu składowi palec przesuwa się gładko po osłonie ekranu, tak jak po ekranie urządzenia. Supercienkie szkło o grubości 0,33 mm zachowuje czułość ekranu dotykowego, aby dokładnie reagować na dotyk. Co więcej, zostało ono zaprojektowane z myślą o odporności na odciski palców i tłuste plamy, aby ekran był czysty i wyglądał wyraźnie.
Bezbłędna aplikacja
Szkło hartowane Anti-Microbial Screen Protector może być profesjonalnie nałożone na telefon przez przeszkolonego profesjonalistę, przy użyciu specjalnie opracowanego systemu aplikacji. Jeśli nie możesz udać się do lokalnego sprzedawcy, dołączyliśmy tackę Easy Align do łatwej, pozbawionej pęcherzyków powietrza aplikacji w domu.

Najważniejsze cechy
- Wykonane z wysokiej jakości japońskiego szkła, które pochłania uderzenia i zapobiega zarysowaniom
- Zaledwie 0,33 mm grubości
- Twardość 9H
- Nieskazitelne wrażenia i dotyk ekranu dotykowego
- Powłoka antybakteryjna zapobiegająca przebarwieniom
- W zestawie z tacką Easy Align zapewniającą łatwą, precyzyjną i pozbawioną pęcherzyków powietrza aplikację
- Ograniczona dożywotnia gwarancja
- Opakowanie z tworzywa sztucznego pochodzącego w 100% z recyklingu
Kompatybilność
- Apple iPhone 14 Pro
- Apple iPhone 15 Pro
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Szkło ochronne |
| Dla urządzeń | iPhone |
| Przeznaczenie | Wyświetlacz |
| Szkła ochronne | iPhone 15 |
| Kolor | Przezroczysty |
| Wysokość | 14.3 cm |
| Szerokość | 6.7 cm |
| Głębokość | 0.1 cm |
| Waga | 0.01 kg |
| Szkło ochronne do modelu | iPhone 15 |
| Szkło / etui do modelu | iPhone 15 |
| Dla modelu | iPhone 16 |
| Grubość szkła | 0.33 mm |
| Twardość szkła | 9H |
| Dodatkowe cechy | Zestaw do montażu |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Twardość | 9H |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Szkło sodowo-wapniowe |
| W zestawie | Ściereczka do czyszczenia |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.