Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Szkło na iPhone 16 / 15 / 14 Pro, UltraGlass 2, z aplikatorem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasza najmocniejsza jak dotąd ochrona ekranu
Nawet 2,7 razy mocniejsza niż standardowa ochrona. UltraGlass 2 jest chemicznie wzmocniona poprzez podwójną wymianę jonów, aby była jak najtrwalsza. Dzięki najwyższej ocenie (9H) w skali twardości Pencil Hardness, ekran jest chroniony przed zadrapaniami i utrzymuje go czystym i wyraźnym dla optymalnego użytkowania.

Sprawdzona ochrona dzięki 20-stopniowym testom
Rygorystyczny proces testowania zapewnia niezrównaną ochronę przed uderzeniami, chemikaliami, wysoką temperaturą i zadrapaniami. Są one również testowane pod kątem upadku, upadku, dopasowania i zapewniają, że są tak samo mocne na krawędziach, jak w środku.

Cienkie jak dwie kartki papieru
Chociaż mają zaledwie 0,29 mm grubości, oferują niezrównaną ochronę bez utraty wrażenia ekranu dotykowego, do którego jesteś przyzwyczajona/y. Ochraniacze ekranu UltraGlass 2 zostały zaprojektowane tak, aby w dotyku i wyglądzie przypominały ekran iPhone'a.

Krystalicznie wyraźny każdego dnia
Przy niemal całkowitej przejrzystości, UltraGlass 2 jest odporny na odciski palców i smugi oraz posiada powłokę antybakteryjną, która zapobiega przebarwieniom. Twoje filmy i zdjęcia wyglądają krystalicznie czysto, dokładnie tak, jak powinny być oglądane.
Łatwa, precyzyjna aplikacja
Szkło na cały ekran jest kompatybilne z iPhone'ami i etui na iPhone'a. Są one również wyposażone w tackę Easy Align, która pomaga w szybkiej, łatwej i pozbawionej pęcherzyków powietrza aplikacji.

Najważniejsze cechy
- Nasza najmocniejsza i najbardziej wytrzymała osłona ekranu
- Do 2,7x mocniejsza niż szkło hartowane
- 24% lepsza odporność na upadki niż w przypadku poprzednich ochraniaczy ekranu Belkin UltraGlass
- Zaledwie 0,29 mm grubości
- Twardość na poziomie 9H
- Skuteczna ochrona przed zadrapaniami, pęknięciami, smugami i odciskami palców
- Natywne wrażenia i dotyk ekranu dotykowego
- Powłoka antybakteryjna zapobiegająca przebarwieniom
- W zestawie z tacką Easy Align zapewniającą łatwą, precyzyjną i pozbawioną pęcherzyków powietrza aplikację
- Ograniczona dożywotnia gwarancja
- Opakowanie z tworzywa sztucznego pochodzącego w 100% z recyklingu
Kompatybilność
- Apple iPhone 14 Pro
- Apple iPhone 15
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Szkło ochronne |
| Certyfikat | RoHS |
| Dla urządzeń | iPhone |
| Przeznaczenie | Wyświetlacz |
| Szkła ochronne | iPhone 15 |
| Kolor | Przezroczysty |
| Wysokość | 14.3 cm |
| Szerokość | 6.7 cm |
| Głębokość | 0.1 cm |
| Waga | 0.01 kg |
| Szkło ochronne do modelu | iPhone 15 |
| Szkło / etui do modelu | iPhone 15 |
| Dla modelu | iPhone 16 |
| Grubość szkła | 0.29 mm |
| Twardość szkła | 9H |
| Dodatkowe cechy | Zestaw do montażu |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Twardość | 9H |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Szkło (Glinokrzemian) |
| W zestawie | Ściereczka do czyszczenia |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.