Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Szkło na iPhone 16e / 14 / 13 / 13 Pro, UltraGlass, antybakteryjne, z aplikatorem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niezawodna ochrona ekranu
Zabezpieczenie UltraGlass z niemiecką technologią zapewnia ochronę nowej generacji dla iPhone'a 13. UltraGlass jest chemicznie wzmocnione przez proces podwójnej wymiany jonowej, a przez to nawet dwukrotnie bardziej odporne niż szkło hartowane.
Zabezpieczenie ekranu zawiera środek, który ogranicza rozwój drobnoustrojów, ale nie ma wpływu na przejrzystość i wrażliwość na dotyk.
Szkło pasuje na poniższe modele:
- iPhone 16e
- iPhone 14
- iPhone 13
- iPhone 13 Pro

2 razy silniejsze niż szkło hartowane
UltraGlass to najlepsze w swojej klasie szkło ochronne, 2 razy mocniejsze niż szkło hartowane*. Glinokrzemian litu (LAS) charakteryzuje się większą wytrzymałością, elastycznością i znakomitą odpornością na zarysowania. Powłoki LAS wytrzymują upadki z dwukrotnie większej wysokości niż konwencjonalne szkła glinokrzemianowe czy hartowane. Napięcie jonowe na powierzchni minimalizuje uszkodzenia spowodowane uderzeniami i upadkami i zapewnia autentyczne kolory i ostrość obrazu. Wierzchnia warstwa szkła została przetestowana pod kątem największego poziomu odporności na zarysowania przez klucze, monety i inne przedmioty, jakie nosimy w kieszeni. Powierzchnia ma potwierdzoną testami odporność na zarysowania 9H†.
Zapewnij sobie spokój ducha
W ciągu całego dnia na smartfonie zbierają się drobnoustroje z palców, wnętrz kieszeni i torebek i innych miejsc, w których bywamy z telefonem (również toalety). Szkło UltraGlass zawiera środek hamujący ich rozwój, co chroni szkło przed przebarwieniami i degradacją.
Niemiecka precyzja
UltraGlass ma grubość jedynie 0,29 mm, przez co jest praktycznie niewyczulane na ekranie i nie wpływa negatywnie na przyjemność korzystania z telefonu. Każdy dotyk i ruch są precyzyjnie przenoszone na ekran, zapewniając płynność i precyzję. Co więcej, szkło jest pokryte powierzchnią zapobiegającą odciskom palców i smugom, przez co wyświetlacz pozostaje nieskazitelnie czysty.
Najważniejsze cechy:
- Nawet dwukrotnie bardziej wytrzymały w porównaniu z ochraniaczami ze szkła hartowanego
- Wzmocniony w procesie podwójnej wymiany jonowej
- Precyzyjne korzystanie z ekranu dotykowego
- Dołączona tacka Easy Align ułatwia precyzyjny samodzielny montaż ochraniacza
W zestawie:
- Ochraniacz ekranu Belkin UltraGlass
- Tacka Easy Align
- Ściereczka do czyszczenia
- Naklejka do usuwania kurzu
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Szkło ochronne |
| Dla urządzeń | iPhone |
| Przeznaczenie | Wyświetlacz |
| Szkła ochronne | iPhone 13 Pro |
| Kolor | Przezroczysty |
| Wysokość | 14.2 cm |
| Szerokość | 6.7 cm |
| Głębokość | 0.1 cm |
| Waga | 0.009 kg |
| Szkło ochronne do modelu | iPhone 13 Pro |
| Szkło / etui do modelu | iPhone 13 Pro |
| Dla modelu | iPhone 16e |
| Grubość szkła | 0.29 mm |
| Twardość szkła | 9H |
| Dodatkowe cechy | Zestaw do montażu |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Twardość | 9H |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Szkło |
| W zestawie | Zestaw montażowy |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.