Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin USB-A - USB-C silicone 3M Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Miękki, wytrzymały i elastyczny
Kabel do ładowania o elastycznej miękkości oraz zwiększonej trwałości i wydajności. Silikonowe BOOST↑CHARGE™ Flex z certyfikatem USB-IF są odporne na splątania, zagięcia i strzępienie, dzięki czemu zapewniają większą funkcjonalność kabla USB-A do USB-C. Dostępne w długościach 1M/3,3FT, 2M/6,6FT i 3M/10FT oraz w 4 stylowych kolorach - czarnym, białym, niebieskim i różowym.
![]()
25x bardziej wytrzymały
Nasze kable silikonowe są zbudowane tak, aby wytrzymać więcej niż przeciętne kable, dając Ci rozwiązanie do ładowania, które jest do 25 razy trwalsze niż zwykłe przewody.
Certyfikat USB-IF
Ten kabel USB-A do USB-C posiada certyfikat USB-IF, który zapewnia bezpieczne i optymalne ładowanie smartfona, tabletu i innych urządzeń USB-C.
Nasz najbardziej miękki kabel w historii
Kable BOOST↑CHARGE™ Flex nadają ładowaniu miękkość silikonu i elastyczność, dzięki czemu kabel USB-A do USB-C nie plącze się, nie załamuje i nie pęka.
![]()
Porządek
Zachowaj porządek, gdy jesteś w podróży. Nasze silikonowe kable BOOST↑CHARGE™ Flex są wyposażone w wygodny klips ułatwiający ich przechowywanie.
Różne długości
Kable BOOST↑CHARGE™ Flex są dostępne w trzech wygodnych długościach - 1M/3.3Ft, 2M/6.6FT, 3M/10FT.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-A |
| Złącze 2 | Wtyk USB-C |
| Długość przewodu | 3 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Dla urządzeń | Tablet |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 3.3 cm |
| Szerokość | 1.5 cm |
| Głębokość | 298.1 cm |
| Waga | 0.117 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Silikon |
| Przewód płaski | nie |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.