Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin USB-C - Lightning silicone 1M Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szybki, elastyczny, wytrzymały
Wyjątkowa elastyczność i miękkość w połączeniu z podwyższoną trwałością i wydajnością kabla USB-C ze złączem Lightning, który nie ma sobie równych. BOOST↑CHARGE™ Silikonowe kable Flex są odporne na plątanie, zagięcia i strzępienie, zapewniając wygodę i długotrwałą funkcjonalność podczas ładowania. Dostępne w długościach 1M/3,3FT, 2M/6,6FT i 3M/10FT i 4 stylowych kolorach - czarnym, białym, niebieskim i różowym.
![]()
25x bardziej wytrzymały
Kable silikonowe BOOST↑CHARGE™ Flex są zbudowane tak, aby wytrzymać codzienne użytkowanie. Są do 25 razy bardziej wytrzymałe niż zwykłe kable.
Certyfikat MFi
Kabel USB-C ze złączem Lightning, posiadający certyfikat MFi, obsługuje USB-C Power Delivery, umożliwiając szybkie ładowanie iPhone'a 12 od 0-50% w 25 minut.
Najbardziej miękki przewód na rynku
Pożegnaj się ze splątanymi i zagiętymi kablami do ładowania dzięki naszym silikonowym przewodom BOOST↑CHARGE™ Flex.
![]()
Zachowaj porządek
Silikonowe kable BOOST↑CHARGE™ Flex posiadają wygodny klips ułatwiający ich przechowywanie, co pozwala zachować porządek podczas użytkowania lub w podróży.
Różne długości
Dostępne są w trzech wygodnych długościach - 1M/3,3Ft, 2M/6,6FT, 3M/10FT - dzięki czemu można naładować urządzenia mobilne z każdego miejsca.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Przewód |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Wtyk Lightning |
| Długość przewodu | 1 m |
| Zastosowanie | Transfer danych |
| Certyfikat | MFi (Made For iPhone) |
| Dla urządzeń | AirPods |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 3.1 cm |
| Szerokość | 1.2 cm |
| Głębokość | 100.8 cm |
| Waga | 0.031 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Silikon |
| Przewód płaski | nie |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.