Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin USB-C Multimedia Adapter Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Podłącz wszystko w jednym miejscu
Uprość swoje multimedia i podłącz wszystko, czego potrzebujesz, za pomocą jednego kompaktowego adaptera. Kompatybilny adapter wyposażony w port USB-C z obsługą wideo, jest idealnym narzędziem do udostępniania ekranu laptopa lub tabletu. Adapter obsługuje Gigabit Ethernet, USB-A 3.0, VGA i 4K HDMI, dzięki czemu idealnie nadaje się do spotkań, sal lekcyjnych i prezentacji w podróży. Prosta technologia plug-and-play jest kompatybilna z laptopami Mac i Windows oraz innymi urządzeniami USB-C.

Kabel USB-C
Dedykowany kabel USB-C łączy się z urządzeniem i zapewnia łatwą kompatybilność typu plug-and-play z laptopami Mac i Windows oraz innymi urządzeniami USB-C.

Specyfikacja:
- Szerokość: 103 mm / 4”
- Wysokość: 15,5 mm / 0,61”
- Długość bez kabla: 52mm / 2”
- Długość kabla: 150 mm / 5,9”
- 2 lata gwarancji
Zawartość opakowania
USB-C Multimedia Adapter
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Hub |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Port VGA |
| Długość przewodu | 0.11 m |
| Zastosowanie | Video |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Dla urządzeń | Mac Pro |
| Ilość portów USB-A | 1 szt |
| Ilość portów HDMI | 1 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 19.5 cm |
| Szerokość | 10.2 cm |
| Głębokość | 1.5 cm |
| Waga | 0.061 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.