Wyszukiwarka
6 686,99 zł
5 436,58 zł
6 032,99 zł
4 904,87 zł
Producenci
Belkin USB-C Multimedia + Charge Adapter (100W)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podłącz, wyświetlaj i zasilaj
Oglądaj i ładuj dzięki adapterowi multimedialnemu, który zapewnia do 100 W mocy przelotowej. Pięcioportowy adapter obsługuje Gigabit Ethernet, USB-A 3.0, VGA, 4K HDMI i transfer danych przez USB-C®, dzięki czemu jest idealnym narzędziem na spotkaniach, w audytoriach, salach lekcyjnych lub w podróży. Ta prosta technologia plug-and-play jest kompatybilna z laptopami Mac i Windows oraz urządzeniami USB-C.

Połączanie z USB-C
Dedykowany kabel USB-C na uwięzi zakotwicza adapter i zapewnia bezproblemową kompatybilność z komputerami Mac i Windows oraz innymi urządzeniami USB-C.

Zasilanie Pass-Through
Ładuj ekrany i akcesoria podczas udostępniania lub wyświetlania treści. Ten adapter jest wyposażony w port USB-C, który obsługuje transfer danych i ładowanie przelotowe do 100 W, minus 8 W na działanie huba. Zaleca się korzystanie z ładowarki o mocy co najmniej 65 W (brak w zestawie), która zapewni ładowanie funkcją Pass-Through do 57 W podczas korzystania z innych funkcji koncentratora. Rzeczywista wydajność będzie się różnić w zależności od specyfikacji i wymagań laptopa.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Hub |
| Złącze 1 | Wtyk USB-C |
| Złącze 2 | Port VGA |
| Długość przewodu | 0.15 m |
| Moc (W) | 100 W |
| Zastosowanie | Video |
| Port ładujący USB | tak |
| Standard USB | USB 5Gbps |
| Maksymalna rozdzielczość | 4K |
| Dla urządzeń | Mac Pro |
| Ilość portów USB-A | 1 szt |
| Ilość portów HDMI | 1 szt |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 19.5 cm |
| Szerokość | 10.2 cm |
| Głębokość | 1.5 cm |
| Waga | 0.064 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Materiał zewnętrzny | Tworzywo |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.