Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Uchwyt na AirTag z linką metalową, biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zabezpiecz, zablokuj i chroń swój AirTag
Śledź swoje rzeczy z najwyższą pewnością. Nasz bezpieczny uchwyt z linką do AirTag posiada innowacyjny system zamykania na klucz imbusowy z wytrzymałą linką w oplocie, dzięki czemu możesz bezpiecznie przymocować AirTag do swoich rzeczy bez obaw, że się odczepi. Posiada podwyższone krawędzie, które zapewniają bezpieczeństwo i chronią AirTag przed zarysowaniami. Łatwo przymocuj go do kluczy, pilota samochodowego, bagażu lub innych swoich rzeczy dzięki wygodnemu, solidnemu i bezpiecznemu systemowi blokującemu. Wybierz jeden z dwóch stylowych kolorów - czarny i biały - które doskonale uzupełniają Twój AirTag, zachowując jego elegancki wygląd i indywidualne grawerowanie.

Ultrabezpieczny system zamykania
Nasz bezpieczny uchwyt z linką do AirTag posiada system blokujący na klucz imbusowy oraz trwałą, plecioną linkę, dzięki której AirTag jest bezpiecznie przymocowany do bagażu, torebki, kluczy lub innych rzeczy.

Ochrona przed zarysowaniami
Przemyślany uchwyt Secure Holder posiada podwyższoną krawędź, która zapobiega zarysowaniu urządzenia AirTag.
Otwarta konstrukcja
Uchwyt bezpiecznie przytrzymuje krawędzie urządzenia AirTag, jednocześnie odsłaniając eleganckie wzornictwo i spersonalizowany grawerunek.
Stylowy i bezpieczny
Bezpieczny uchwyt z linką jest dostępny w kolorze białym i czarnym, dzięki czemu możesz spersonalizować swój wygląd.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Etui / pokrowiec |
| Dla urządzeń | AirTag |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 9.9 cm |
| Szerokość | 3.9 cm |
| Głębokość | 1.1 cm |
| Waga | 0.023 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.