Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Uchwyt na AirTag z paskiem, czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Apple zaprojektował AirTag, żebyśmy nie gubili rzeczy. Belkin zaprojektował Secure Holder, żebyśmy nie zgubili AirTaga.
Etui na AirTaga ma innowacyjną konstrukcję "Twist and lock" dzięki której AirTag na pewno nie wypadnie z breloka. Podwyższone krawędzie chronią metalowy krążek przed zarysowaniami, ale go nie zasłaniają - grawer pozostaje wciąż dobrze widoczny. Czarny brelok do AirTaga podkreśli jego elegancję i wpisze się w profesjonalny styl. Łatwo przymocujesz go do kluczy, bagażu, kluczyków do samochodu, a nawet psiej obroży.

Bezpieczna blokada
Etui z brelokiem ma innowacyjną konstrukcję typu „Twist and Lock”, dzięki której bezpiecznie trzyma AirTag. Przy tym mocowanie jest również bajecznie proste.
Ochrona przed zarysowaniami
Etui Secure Holder ma starannie przemyślaną konstrukcję. Krawędzie akcesorium są lekko uniesione, tak żeby chronić AirTag przed zarysowaniami.
Otwarta konstrukcja
Etui Secure Holder mocno trzyma znacznik za krawędzie, jednocześnie odsłaniając elegancki wygląd AirTaga i Twój osobisty grawerunek. Do wyboru cztery wersje kolorystyczne: czarny, biały, niebieski i różowy.
Etui z nylonowym paskiem
Pasek sprawdzono pod kątem wytrzymałości w najtrudniejszych warunkach. Przypnij AirTag do bagażu, kluczy czy nawet małego dziecka i śmiało ruszaj przed siebie. SecureHolder jest dostępny także z klasycznym metalowym kółkiem do kluczy.
Belkin
Belkin to ceniony producent akcesoriów elektronicznych z Południowej Kalifornii. Wszystkie produkty tej marki można zarejestrować na stronie producenta, aby otrzymać dodatkowe wsparcie gwarancyjne. Akcesoria Belkin do produktów Apple są dostępne w oficjalnym polskim Apple Store.

W skrócie:
- Konstrukcja typu „Twist and Lock”
- Ochrona przed zarysowaniami
- Otwarta konstrukcja
- Ultramocny pasek
- Dostępne w czterech kolorach
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Etui / pokrowiec |
| Dla urządzeń | AirTag |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 15.7 cm |
| Szerokość | 3.7 cm |
| Głębokość | 0.9 cm |
| Waga | 0.006 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.