Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Uchwyty na AirTag z kółkiem do kluczy, 2 szt., biały i czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Bezpieczeństwo, ochrona, dodatki
Śledź swoje rzeczy pewnie i stylowo. Nasz bezpieczny uchwyt z kółkiem na klucze ma innowacyjną konstrukcję typu "twist-and-lock" i podniesione krawędzie, aby zabezpieczyć AirTag i chronić go przed zadrapaniami. Łatwo przymocuj go do kluczy, pilota samochodowego, bagażu, zwierzaka i nie tylko dzięki wygodnemu, solidnemu i bezpiecznemu breloczkowi. Wybieraj spośród czterech stylowych kolorów - czarnego, białego, różowego i niebieskiego - które doskonale uzupełniają AirTag, zachowując jego elegancki wygląd i niestandardowe grawerunki.
Niezwykle bezpieczny zamek
Nasz bezpieczny uchwyt z kółkiem na klucze ma konstrukcję typu "przekręć i zablokuj", która bezpiecznie utrzymuje AirTag w środku.

Zaprojektowane z myślą o ochronie przed zarysowaniami
Nasze uchwyty Secure Holders zostały zaprojektowane w przemyślany sposób i posiadają podniesioną krawędź, która zapobiega zarysowaniu urządzenia AirTag.
Zgubć coś? Już nigdy
Wytrzymały brelok pozwala łatwo i bezpiecznie przymocować AirTag do kluczy, zwierzęcia i innych rzeczy. Bezpieczny uchwyt jest również dostępny z mocowaniem do paska na bagaż, torebkę, plecak i nie tylko.

Otwarta konstrukcja
Uchwyt Secure Holder mocno trzyma krawędzie urządzenia AirTag, jednocześnie eksponując jego elegancki wygląd i spersonalizowany grawerunek.
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Etui / pokrowiec |
| Dla urządzeń | AirTag |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 7 cm |
| Szerokość | 3 cm |
| Głębokość | 3.8 cm |
| Waga | 0.006 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.