Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
Belkin Uchwyty na AirTag z kółkiem do kluczy, 2 szt., niebieskie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Zabezpiecz i chroń swoje urządzenia AirTag
Nasz bezpieczny uchwyt AirTag z kółkiem na klucze ma innowacyjną konstrukcję typu "przekręć i zablokuj" z podniesionymi krawędziami, aby zabezpieczyć AirTag i chronić go przed zadrapaniami. Łatwo przymocuj go do kluczy, pilota samochodowego, bagażu, zwierzaka i nie tylko dzięki wygodnemu, solidnemu i bezpiecznemu breloczkowi. Ten 2-pak Secure Holder jest dostępny w kolorze czarnym, niebieskim lub białym, który doskonale uzupełnia AirTag, zachowując jego elegancki wygląd i niestandardowe grawerunki.
Zabezpiecz 2 urządzenia AirTag
Nasz 2-pak zawiera cztery bezpieczne uchwyty z brelokiem do kluczy, aby pomieścić i zabezpieczyć parę urządzeń AirTag.
Niezwykle bezpieczny zamek
Nasz bezpieczny uchwyt z kółkiem na klucze ma konstrukcję typu twist-and-lock, która bezpiecznie utrzymuje AirTag w środku.
Zgubiłeś coś?
Wytrzymały brelok pozwala łatwo i bezpiecznie przymocować AirTag do kluczy, zwierzaka i innych rzeczy. Bezpieczny uchwyt jest również dostępny z mocowaniem do paska na bagaż, torebkę, plecak i nie tylko.
Zaprojektowany dla ochrony przed zadrapaniami
Nasze uchwyty Secure Holder zostały zaprojektowane w przemyślany sposób i posiadają podniesioną krawędź, która pomaga zapobiegać zarysowaniom AirTag.

Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Etui / pokrowiec |
| Dla urządzeń | AirTag |
| Kolor | Niebieski |
| Wysokość | 7 cm |
| Szerokość | 3 cm |
| Głębokość | 3.8 cm |
| Waga | 0.006 kg |
| Dane producenta | Belkin International Inc.USAEl SegundoCA 90245555 Aviation BoulevardBelkin International Inc.regionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Belkin BVHolandiaAmsterdam1077 ZZEduard van Beinumstraat 8Belkin BVregionalRC@belkin.comwww.belkin.com |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 6 szt |
| Rozporządzenie Data Act | Belkin - Information Obligation – Data Act |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.