Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
CUDY LT12 | router na karte SIM, Wi-Fi 5, 4G LTE, MESH, Gigabit
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stabilny dostęp do internetu w każdym zakątku domu
Funkcjonalność:
- Podwójny modem 4G dla szybkiej łączności LTE
- Redundantne połączenie LTE Cat.12
- Dwa sloty na karty SIM dla nieprzerwanego połączenia
- Port WAN/LAN dla łączności przewodowej
- Możliwość podłączenia zewnętrznych anten SMA
- Prędkości LTE do 600 Mb/s
- Cztery gigabitowe porty LAN
- Wi-Fi w pasmach 2,4/5 GHz z przepustowością do 1200 Mb/s
- Funkcja Whole Home Mesh
- Płynny roaming w całym domu
- Ręczne ustawienie wartości TTL
- Szyfrowanie DNS over TLS
- Kompatybilność z dostawcami DNS jak Cloudflare
- Obsługa ZeroTier dla zdalnego dostępu
- Wsparcie dla VPN (PPTP, L2TP, OpenVPN, WireGuard)
- Router Wi-Fi z zaawansowanymi funkcjami bezpieczeństwa
Szybka łączność LTE
Router Cudy LT12 wyposażony w podwójny modem 4G zapewnia stabilną i szybką łączność LTE. Idealny do szybkiego pobierania i jako backup w razie awarii sieci.
Wsparcie dla sieci przewodowej i Wi-Fi
LT12 oferuje zarówno szybką sieć Wi-Fi, jak i standardową łączność przewodową. Z jego pomocą uzyskasz bezproblemowy dostęp do Internetu.
Bezpieczeństwo sieciowe
Router Cudy wspiera liczne funkcje bezpieczeństwa, w tym klientów i serwerów VPN. Dzięki protokołowi TR-069 możliwe jest zarządzanie wieloma urządzeniami sieciowymi.
Redundantne połączenie LTE
Dwa sloty na karty SIM w LT12 gwarantują ciągłość połączenia LTE. Jeśli jeden z dostawców internetu będzie miał awarię, to możesz skorzystać z drugiego. Urządzenie posiada także port WAN/LAN dla dostawcy przewodowego Internetu.
Wysokowydajna sieć Wi-Fi
Sieć Wi-Fi routera pracuje w dwóch pasmach (2,4/5 GHz), zapewniając maksymalną przepustowość do 1200 Mb/s. LT12 wspiera funkcję Whole Home Mesh dla płynnego roamingu – możesz poruszać się po całym domu, bez konieczności przełączania się między sieciami.
Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa
Cudy LT12 umożliwia ręczną konfigurację wartości TTL, co ułatwia spełnienie wymagań różnych dostawców internetowych. Obsługuje także szyfrowanie DNS over TLS i jest kompatybilny z dostawcami DNS, takimi jak Cloudflare, NextDNS i Google, zapewniając zwiększone bezpieczeństwo i prywatność.
Dodatkowo, router oferuje funkcję ZeroTier do łatwego tworzenia bezpiecznych podsieci lub zdalnego dostępu. Obsługuje również protokoły VPN, w tym PPTP, L2TP, OpenVPN i WireGuard, co zwiększa możliwości bezpiecznego połączenia sieciowego.
Specyfikacja:
- Tryb pracy: Router
- Rodzaj urządzenia: router bezprzewodowy z modemem 4G
- Rodzaje wejść/wyjść: RJ-45 10/100/1000 (LAN) - 3 szt.; RJ-45 10/100/1000 (LAN/WAN) - 1 szt.; gniazdo kart nano SIM - 2 szt.
- Złącze zasilania - 1 szt.
- Obsługiwane standardy: Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax), LTE
- Częstotliwość pracy: 2.4 / 5 GHz (DualBand)
- Antena: zewnętrzna - 6 szt.
- Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej: 600 Mb/s (LTE); 1200 Mb/s (Wi-Fi)
- Zarządzanie i konfiguracja: strona WWW
- Dodatkowe funkcje: obsługa IPv4, obsługa IPv6, serwer VPN, QoS, DDNS, przekierowanie portów, DHCP, NAT, UPNP, DMZ, obsługa WPS, przycisk Reset
- Pamięć RAM: 256 MB
- Wymiary: 48 x 253 x 153 mm
- Dołączone akcesoria: zasilacz, kabel RJ-45, instrukcja szybkiej instalacji
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Standard Wi-Fi | 802.11ac |
| Częstotliwość pracy | 2.4GHz |
| Technologia Mesh | tak |
| Technologia MIMO | tak |
| Rodzaj MIMO | 4x4 |
| Ilość portów WAN | 1 szt |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 2.4GHz | 300 Mbps |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz | 867 Mbps |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Wysokość | 4.82 cm |
| Szerokość | 25.3 cm |
| Głębokość | 15.25 cm |
| Waga | 0.535 kg |
| Slot na kartę SIM | tak |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | Shenzhen Cudy Technology Co. LtdChinyShenzhenRoom A606Gaoxingi Industrial Park Liuxianyi Road Baoan 67 DistrictNicholas sales@cudy.comhttps://www.cudy.com/pl-pl |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Cudy Polska Sp. Z o.o.PolskaWarszawa00-650Nowogrodzka 50/54/515sales@cudy.comhttps://www.cudy.com/pl-pl |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 szt |
| W zestawie | Anteny zewnętrzne |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.