Wyszukiwarka
6 701,99 zł
5 448,77 zł
6 046,99 zł
4 916,25 zł
Producenci
CUDY LT18 | router na karte SIM, Wi-Fi 6, 4G LTE, MESH, Gigabit
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wyjątkowa wydajność sieci Wi-Fi
Funkcjonalność:
- Obsługa Wi-Fi 6 dla wydajnej sieci
- Połączenie większej liczby urządzeń
- Maksymalna przepustowość 1800 Mb/s
- Kompatybilność wsteczna z wcześniejszymi standardami
- Wbudowany modem 4G LTE dla stałego połączenia
- Użycie jako backup dla łączności WAN
- Modem LTE Cat. 18 dla szybkiego połączenia
- Maksymalna prędkość pobierania 1200 Mb/s
- Dwa sloty na karty SIM dla elastyczności
- Anteny 4x4 MIMO zwiększające zasięg sieci
- Możliwość podłączenia zewnętrznych anten 4G
- Ręczne ustawienie TTL dla dostosowania do dostawców
- Szyfrowanie DNS dla bezpieczeństwa
- Obsługa wielu dostawców DNS jak Cloudflare
- Kompatybilność z ZeroTier i rozwiązaniami VPN
- Router Wi-Fi gwarantujący stabilne połączenie
Wysoka wydajność Wi-Fi 6
Router Cudy LT18 zapewnia wyjątkową wydajność sieci dzięki standardowi Wi-Fi 6. Obsługuje przepustowość do 1800 Mb/s, zgodną z różnymi standardami sieciowymi.
Wszechstronny modem LTE
Urządzenie posiada wbudowany modem 4G LTE Cat. 18, osiągający prędkości do 1200/150 Mb/s. Dwa sloty na karty SIM umożliwiają zmianę dostawcy usługi w dowolnym czasie. W taki sposób możesz również zapewnić sobie dodatkowe połączenie.
Zaawansowane anteny MIMO
Wbudowane anteny 4x4 MIMO zwiększają pojemność i zasięg sieci. 4 z nich można wymontować i w ten sposób uzyskać cztery dodatkowe złącza SMA. Podłączając do nich zewnętrzne anteny 4G uzyskasz mocniejszy sygnał.
Bezpieczeństwo i prywatność
Router Cudy LT18 oferuje szyfrowanie DNS i kompatybilność z wieloma dostawcami, jak Cloudflare czy Google. Obsługuje także ZeroTier oraz różne protokoły VPN.
Wsparcie dla wielu użytkowników
Cudy LT18 idealnie nadaje się do obsługi dużej liczby użytkowników, oferując stabilny dostęp do Internetu w każdym zakątku domu.
Specyfikacja:
- Tryb pracy: Router
- Rodzaj urządzenia: Router bezprzewodowy z modemem 4G
- Rodzaje wejść/wyjść: RJ-45 10/100/1000 (LAN) - 3 szt.; RJ-45 10/100/1000 (LAN/WAN) - 1 szt.; gniazdo kart nano SIM - 2 szt.; złącze zasilania - 1 szt.
- Obsługiwane standardy: Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax), LTE
- Częstotliwość pracy: 2.4 / 5 GHz (DualBand)
- Antena: zewnętrzna - 6 szt.
- Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej: 1200 Mb/s (LTE); 1800 Mb/s (Wi-Fi)
- Zarządzanie i konfiguracja: strona WWW
- Dodatkowe funkcje: obsługa IPv4, obsługa IPv6, serwer VPN, QoS, DDNS, przekierowanie portów, DHCP, NAT, UPNP, DMZ, obsługa WPS, przycisk Reset
- Pamięć RAM: 256 MB
- Wymiary: 48 x 253 x 153 mm
- Dołączone akcesoria: zasilacz, kabel RJ-45, instrukcja szybkiej instalacji
Dane techniczne
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Standard Wi-Fi | 802.11ax |
| Częstotliwość pracy | 2.4GHz |
| Technologia Mesh | tak |
| Technologia MIMO | tak |
| Rodzaj MIMO | 4x4 |
| Ilość portów WAN | 1 szt |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 2.4GHz | 574 Mbps |
| Max prędkość transmisji bezprzewodowej 5GHz | 1201 Mbps |
| Przepustowość portów głównych | Gigabit Ethernet |
| Wysokość | 4.82 cm |
| Szerokość | 25.3 cm |
| Głębokość | 15.25 cm |
| Waga | 0.656 kg |
| Slot na kartę SIM | tak |
| Rodzaj portów głównych | RJ45 |
| Dane producenta | Shenzhen Cudy Technology Co. LtdChinyShenzhenRoom A606Gaoxingi Industrial Park Liuxianyi Road Baoan 67 DistrictNicholas sales@cudy.comhttps://www.cudy.com/pl-pl |
| Dane osoby odpowiedzialnej w UE | Cudy Polska Sp. Z o.o.PolskaWarszawa00-650Nowogrodzka 50/54/515sales@cudy.comhttps://www.cudy.com/pl-pl |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 szt |
| W zestawie | Anteny zewnętrzne |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.